نمناک اخبارجامعه آدرس مراکز معاینه فنی خودرو در تهران
معاینه فنی ، معاینه فنی خودرو
سرهنگ حسن عابدی - جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به هجوم دارندگان خودرو برای اخذ گواهی معاینه فنی، از حجم سنگین خودروها در اطراف مراکز معاینه فنی تهران خبر داد.
تاریخ انتشار : 3 مهر 1395
بازدید : 111,059 نفر

صف های طولانی در مراکز معاینه فنی خودرو در تهران

محله هایی از تهران به دلیل «معاینه فنی» با تشکیل کیلومترها صف خودرو قفل شده است. صبح پنجشنبه خیابان های محله (سراج) مثل گذشته نبود، درب خانه را که باز می کردی چیزی که می دیدی خودرو بود، انبوهی از خودروها در صف های طولانی! هر چه هم به مسیرت ادامه می دهی این صف طولانی خودروها تمامی ندارد، خودرو پشت خودرو؛ حتی مردم راهی برای عبور جهت رسیدن به منازل خود نیز ندارند و این وضعیت در ساعات میانی روز آنقدر شدت می یابد که همگی را کلافگی می کند.

 معاینه فنی خودرو

صف های طولانی معاینه فنی در تهران

یهو از پنجشنبه گفتن 50 هزار تومان برای معاینه فنی جریمه می کنند

یکی از راننده ها که از خستگی و گرما و شلوغی صف خودروها کلافگی در او موج می زند درباره انبوه صف خودروها در محله سراج به تسنیم می گوید:از روز پنجشنبه (اول مهر) اعلام شد که اگر معاینه فنی نداشته باشیم 50 هزار تومان جریمه می شویم.

معاینه فنی خودرو

محله سراج - روز جمعه دوم مهر ساعت 6:30 (صف طولانی معاینه فنی)

سر و صدا و آلودگی ماشین ها برای معاینه فنی بیمارمون کرد

یکی از محلی ها وقتی از کنارمون که در حال گفت وگو بودیم عبور می کرد، غرولند کنان روبهت می کند و می گوید:«این چه وضعی هست، بیچاره شدیم از این همه سر و صدا؛ بچه هامون دارند مریض می شند از این آلودگی ماشین ها، این چه وضعی هست! چرا هیچ کس کاری نمی کند، اگر این وضعیت بخواهد ادامه پیدا کند در این محل نمیشه زندگی کرد، حداقل جای این معاینه فنی ها زیاد بشه تا همه اینجا نیان».معاینه فنی خودرو

محله سراج - روز جمعه دوم مهر ساعت 6:30 (صف طولانی معاینه فنی)

چه خبره؟!!!!!

پیرمرد همین که از درب خانه بیرون می آید چشمانش با دیدن رژه ای از انبوه خودروها از حلقه بیرون می زند « چه خبره ؟!!!!!!! این همه ماشین، اینجا چرا اینطوری شده؟

واکنش پلیس به حجم گسترده مراجعه خودروها به مراکز اخذ گواهی معاینه فنی

در این رابطه سرهنگ حسن عابدی - جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ نیز با اشاره به هجوم دارندگان خودرو برای اخذ گواهی معاینه فنی، از حجم سنگین خودروها در اطراف مراکز معاینه فنی تهران خبر داد و به تسنیم عنوان کرد:با توجه به اجرایی شدن طرح کاهش (L.E.Z) از ابتدای مهرماه، از روز گذشته (پنجشنبه - یک مهر) شاهد حجم گسترده مراجعه خودروها به مراکز اخذ گواهی معاینه فنی بودیم به طوریکه این مراکز ساعت ارائه خدمات خود را افزایش دادند و امروز نیز این مراجعات گسترده ادامه دارد.

آدرس و لیست مراکز معاینه فنی در تهران

البرز - کرج - کرج حافظ کرج- خلج آباد -بلوار مدرس–پلاک 665
البرز -- نظرآباد آزاد فلاح سه راهی نظر آباد – بلوارورودی شهر ضلع جنوبی
البرز -- کرج البرز جاده ملارد – نرسیده به انبار نفت جنب کارواش دریا- مرکز معاینه فنی البرز
تهران - ری - حسن آباد حسن آباد جاده قدیم تهران، قم دو کیلومتر قبل از پلیس راه حسن آباد
تهران - تهران بیهقی میدان آرژانتین ، پارک سوار بیهقی ، ضلع شمال شرقی
تهران سراج میدان رسالت ، خیابان فرجام، خیابان سراج ، جنب پمپ گاز
تهران الغدیر یافت آباد ، بلوار الغدیر، روبروی بیمارستان شهدای یافت آباد
تهران شکوفه بزرگراه آزادگان ، ضلع شمالی میدان جهاد، خیابان نور، خیابان شکوفه
تهران نیایش بزرگراه همت ، بلواراشرفی اصفهانی، بعد از بزرگراه نیایش خیابان یکم
تهران آبشناسان تقاطع بزرگراه ایران پارس و بلوار شاهین شمالی

صفی دو کیلومتری از 5 هزار خودرو در مراکز معاینه فنی

ساعت 6:30 روز جمعه دیدن انبوهی خودرو، آن هم در مقابل منازل مردم، هر کسی را در محله سراج تهران به سئوال وا می دارد، که چرا باید این تعداد خودرو با این وضعیت به این محله هجوم آورند و نکته حیرت آور نیز این است که در روز پنچشنبه که خیابان فرجام - خیابان سراج - جنب پمپ گاز منتهی به مرکز معاینه فنی به دلیل هجوم خودروها قفل شده بود این بار کاملاً روان و خلوت بود زیرا با مدیریتی خاص و البته بالا اجبار صف خودروها به صورتی مدیریت شده بود تا این بار این ترافیک قفل کننده از خیابان اصلی این محله به سمت خیابان های فرعی و کوچه ها سوق پیدا کند، بطوریکه یکی از محلی ها با تکان دادن سر در اعتراض به هجوم خودروها به محله اش غرولند کنان می گوید:«این صف دو کیلومتری که من دیدم فکر کنم 5 هزار خودرو معطل معاینه فنی باشند!».

آدرس مراکز معاینه فنی خودرو در تهران

آدرس مراکز معاینه فنی خودرو در تهران
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 72
برگرفته از خبرگزاری تسنیم / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 51 21
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف