نمناک اخبارسیاست معاینه چشم “مرضیه افخم” توسط وزیر بهداشت + تصاویر
مرضیه افخم ، افخم
“مرضیه افخم” سخنگوی وزارت خارجه ایران به دلیل التهاب چشم به بیمارستان فارابی تهران مراجعه کرده بود که توسط دکتر هاشمی وزیر بهداشت مورد معاینه قرار گرفت.
تاریخ انتشار : 2 شهریور 1394

معاینه چشم مرضیه افخم

گذشته مرضیه افخم ،اولین سخنگوی زن وزارت امور خارجه که از التهاب چشم رنج می برد به بیمارستان فارابی مراجعه کرده و توسط دکتر قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت مورد معاینه قرار گرفته و ویزیت شد.

معاینه چشمان مرضیه افخم

مرضیه افخم و دکتر هاشمی

معاینه چشمان مرضیه افخم

معاینه چشم مرضیه افخم

معاینه چشمان مرضیه افخم

ویزیت مرضیه افخم توسط وزیر بهداشت

مرضیه افخم متولد دی 1341 در تهران، دیپلمات ایرانی، سخنگوی وزارت امور خارجه ایران و رئیس مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه ای وزارت امور خارجه است. وی در دوران وزارت علی اکبر ولایتی در وزارت امور خارجه مسوولیت اداره کل اخبار و مطبوعات وزارت خارجه را بر عهده داشته است.

او همچنین در زمان تصدی کمال خرازی بر وزارت خارجه و سخنگویی حمید رضا آصفی در این سمت باقی ماند و برای مدتی در یکی از سفارتخانه های ایران در یکی از کشورهای آفریقایی اقدام به فعالیت کرد.

افخم هم اکنون مدیرکل دیپلماسی عمومی وزارت خارجه است و در دوره وزارت کمال خرازی مدیرکل اطلاعات و اخبار این وزارتخانه بوده است. وی سابقه سی سال فعالیت در بخش های مختلف وزارت خارجه داشته و نخستین زنی است که به سمت سخنگویی یک وزارت خانه در ایران منصوب شده است 

معاینه چشم مرضیه افخم توسط وزیر بهداشت + تصاویر

معاینه چشم “مرضیه افخم” توسط وزیر بهداشت + تصاویر
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 8
برگرفته از مهر-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 7 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف