نمناک سرگرمیگوناگون معبد ببرها در تایلند + تصاویر
معبد ببرها ، معبد
معبدی در استان کانچانابوری به معبد ببرها مشهور می باشد یکی از جاذبه های گردشگری واقع در کشور تایلند به اقامتگاه ببرها تبدیل شده است و گردشگران به راحتی می توانند با ببرها عکس بگیرند و با آنها سرگرم شوند.
بازدید : 2,918 نفر

معبد بودایی ها یکی از جاذبه های گردشگری در تایلند و آسیاست به خاطر زندگی بیش از 111 ببر در آن به معبد ببرها شهرت دارد. هر سال هزاران نفر از گردشگران از این معبد و حیوانات آن دیدن می کنند و به نوعی خود را با ببر ها سرگرم می کنند.
در این معبد عجیب در استان "کانتچانابوری" تایلند که به معبد ببرها معروف است بیش از 100 ببر در کنار راهبان بودایی زندگی می کنند.
این معبد در سال 1999 اولین ببر را آورد. در آن سال، به دلیل اینکه مادر و پدر ببر کوچک توسط روستاییان با گلوله کشته شد راهبان ببرکوچک را به معبد آوردند و پس از مدتی مردان زاهد بودایی که درویش وار در معبد زندگی می کنند، شروع به جمع آوری ببرها کردند.در ادامه این مطلب تصاویری از این معبد خاص را ببینید.

معبد ببرها

معبد ببرها

معبد ببرها

معبد ببرها

 

معبد ببرها

معبد ببرها

معبد ببرها

 

معبد ببرها در تایلند + تصاویر

معبد ببرها در تایلند + تصاویر
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 9
برگرفته از مشرق نیوز - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 8 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف