نمناک اخبارحوادث لحظه تولد نوزاد از شکم پاره مادرش در تصادف! + عکس
معجزه تولد ، به دنیا آمدن نوزاد عجیب
زن بارداری در راه تصادف کرده و جان خود را از دست می دهد ولی جنین او به طرز عجیب و معجزه آسایی زنده می ماند و در همان لحظه متولد می شود.
تاریخ انتشار : 7 مرداد 1397

به دنیا آمدن نوزاد پس از کشته شدن مادرش

تصادفات جاده ای یکی از خطرناک ترین و مرگبارترین اتفاقات ممکن هستند که امروزه متاسفانه در حال اتفاق افتادن می باشد.با این وجود هنوز هم برخی از افراد هستند که با مشاهده این اخبار های دردناک ، باز هم این قوانین را رعایت نمی کنند.روز گذشته در طی یک تصادف سنگین در بین مسیر سائو پائلو و کوریتیبا در جنوب شرقی برزیل اتفاقی جالب افتاد.

به گزارش میرور ؛ روز گذشته در طی عدم کنترل کامیون توسط راننده کامیون واقع در جنوب شرقی برزیل،نوزادی که در رحم مادرش منقبض شده بود به طور شگفت انگیز و معجزه آسایی جان سالم بدر برد.

شرح این اتفاق بدین گونه است؛خانم باردار برای پیمودن مسافتی مسافر کامیون بود که متاسفانه راننده کامیون کنترل اتومبیل خود را از دست می دهد و ماشین کاملا چپ می شود.

معجزه تولد

نوزادی زنده در بدن مادری مرده

در حین چپ شدن اتومبیل،خانم باردار از داخل کابین کامیون به بیرون پرتاب می شود که در اثر پرتاب شدن به بیرون ، به طور معجزه آسایی شکم وی پاره می شود و نوزاد به بیرون می افتد. طبق گزارش،پزشکانی که پس از این اتفاق در محل تصادف حاضر شدند،بسیار شوکه شدند و این کاملا یک معجزه است که این نوزاد تازه متولد شده توانسته است جان سالم بدر ببرد.همچنین به طرز باور نکردنی،در حین بیرون آمدن نوزاد از شکم مادرش، بند ناف متصل بین خودش و مادرش پاره می شود و نوزاد از مادرش کاملا فارغ می شود.

پس از پیدا شدن نوزاد،توسط آمبولانس فورا به بخش مراقبت های ویژه نوزادان منتقل شد تا از او مراقبت شود.طبق رشد جسم نوزاد،پزشکان گفتند که این نوزاد 39 هفته در شکم مادرش بوده است و اما اسنادی از مادر وی برای شناسایی او پیدا نشده است.

در این اتفاق دردناک،تنها خانم باردار جان خود را از دست داد و نوزاد و راننده کامیون توانستند جان سالم بدر ببرند.همچنین جالب است بدانید که این نوزاد چندین متر دورتر از مادر پیدا شده است.این اتفاق تنها یک معجزه ای بیش شمرده نمی شود که در طی ان نوزاد 39 هفته به دنیا آمد.

به دنیا آمدن نوزاد عجیب

بدنیا آمدن نوزاد از بدن مادر فوت شده

 

معجزه عجیب تولد نوزاد بعد از کشته شدن مادر! + عکس

لحظه تولد نوزاد از شکم پاره مادرش در تصادف! + عکس
:
امتیاز : 4.8 تعداد رای : 41
منبع : بخش خبری نمناک/ف.ن
این مطلب مفید بود ؟ 39 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف