نمناک اخبارجامعه معجزه رخ داده برای دختر 21 ساله ایرانی
دختر ، هندیجان
دختر 21 ساله هندیجانی که بر اثر یک حادثه تمام علائم حیاتی را از دست داده بود پس از 45 دقیقه با تلاش گروه چهار نفره بیمارستان شهداء هندیجان با معجزه الهی به زندگی برگشت.
تاریخ انتشار : 30 مرداد 1392

'احمد حسینی اصل در هندیجان اظهار کرد:دختر 21 ساله هندیجانی که نیمه شب گذشته بر اثر یک حادثه تمام علائم حیاتی خود را از دست داده بود با تلاش و پشتکار پزشک و سه پرستار شیفت شب بیمارستان شهدا هندیجان، به زندگی سلامی دوباره کرد.
وی در همین خصوص اضافه کرد:یک گروه چهار نفره شاغل در بیمارستان شهدا هندیجان با وجود اینکه این بیمار 45 دقیقه بدون علائم حیاتی سر کرده بود، دست از تلاش برنداشته و عملیات احیا را دنبال کردند.
مدیر شبکه بهداشت و درمان هندیجان با اشاره به موفقیت آمیز خواندن عملیات احیا این بیمار هندیجانی افزود:خوشبختانه با همت گروه پزشکی ما ضربان قلب این بیمار بعد از 45 دقیقه بازگشت.
وی خاطرنشان کرد:بعد از آنکه ضربان قلب این دختر 21 ساله بازگشت به سرعت وی را به بندر ماهشهر منتقل کرده که خوشبختانه در طول مسیر با سعی همکاران ما، تنفس وی نیز شکل عادی به خود گرفت.
حسینی اصل در پایان از وضعیت فعلی این جوان هندیجانی گفت و تصریح کرد:خوشبختانه اوضاع جسمانی وی بهبود یافته و این بیمار از بیمارستان مرخص شده است.'

معجزه رخ داده برای دختر 21 ساله ایرانی

معجزه رخ داده برای دختر 21 ساله ایرانی
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 514
برگرفته از yjc.ir
این مطلب مفید بود ؟ 478 36
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف