نمناک اخبارحوادث معجزه نجات از مرگ کودک 2 ماهه در واژگونی خودرو
نجات از مرگ ، نجات از مرگ مصنوعی
کودک 2 ماهه که در حادثه واژگونی خودروی ریو به بیرون پرتاب شده بود زنده ماند . نجات از مرگ این کودک رخدادی شگفت انگیز بود.
تاریخ انتشار : 3 فروردین 1395

نجات از مرگ کودک 2 ساله 

مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی آذربایجان شرقی گفت:کودک دو ماهه در واژگونی خودرو، به طرز معجزه آسایی از مرگ نجات یافت.
 
حبیب حسینقلی زاده امروز اظهار داشت:واژگونی خودرو سواری ریو در آزادراه تبریز ـ زنجان به اپراتوری فوریت های پزشکی میانه انجام شد.
 
وی ادامه داد:این حادثه واژگونی خودرو ریو در 120 کیلومتر مانده به زنجان شب گذشته روی داده بود و پایگاه فوریت های پزشکی دادلو به محل حادثه اعزام شد.
 
مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی آذربایجان شرقی با بیان اینکه به دنبال واژگونی خودرو کودک دو ماهه به بیرون پرتاب شده بود با تلاش تکنیسین ها کودک پیدا شده و اقدامات درمانی روی این کودک انجام گرفته و تحویل بیمارستان میانه شد.
 
حسینقلی زاده با تاکید بر اینکه در این حادثه پدر و مادر کودک هیچ گونه صدمه ای ندیده بودند گفت:کمربند ایمنی و صندلی مخصوص کودکان، در صورت بروز حوادث، احتمال افزایش صدمات را به سرنشینان کاهش می دهد.

معجزه نجات از مرگ کودک 2 ماهه در واژگونی خودرو

معجزه نجات از مرگ کودک 2 ماهه در واژگونی خودرو
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 6
برگرفته از فارس /ن
این مطلب مفید بود ؟ 6 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف