نمناک بهداشت و سلامتپیشگیری و بیماریها معجون درمان فوری تیروئید و چاقی
درمان تیروئید ، رفع کم کاری تیروئید
عملکرد ضعیف غده تیروئید موجب بروز اضافه وزن و عوارض دیگی می شود . داروهایی که برای درمان تیروئید تجویز طب مدرن هستند اما طب سنتی هم تجویزی برای درمان سریع و بدون عارضه این اختلال دارد.

درمان تیروئید با نسخه ای گیاهی و خانگی

اختلال در کارکرد غده تیروئید به صورت کم کار و پرکار هردو مشکلاتی برای سلامتی جسم و اعصاب ایجاد می کند. یکی از علل مهم افزایش وزن و چاقی، بروز مشکلاتی در عملکرد غده تیروئید است؛ در واقع، عملکرد ضعیف غده تیروئید می تواند سبب افزایش یا کاهش وزن شود.بسیاری افراد برای پیشگیری از مشکلات افزایش وزن و تیروئیدی به مصرف دارو متوسل می شوند؛ در صورتی که مصرف داروها اثری موقتی دارد و درمانی قطعی و موثر نیست؛ علاوه بر این، مصرف دارو می تواند سلامتی قسمت های دیگر بدن را تحت الشعاع قرار دهد.به همین دلیل، بهتر است برای تقویت عملکرد غده تیروئید و تجربه کاهش وزنی سریع و اصولی از روشی طبیعی و خانگی و در عین حال موثر استفاده کنید.

گردوی سبز

معجون گردوی سبز تازه برای درمان گیاهی تیروئید

روش تهیه معجون گیاهی گردوی سبز برای درمان تیروئید کم کار

برای این کار به 40 عدد گردوی تازه و سبز، یک شیشه عسل خام ارگانیک و یک شیشه خالی نیاز دارید.

 در ابتدا گردوها را بشویید و با کمک سوزنی تمیز سوزاخ های پراکنده ای را در سطح گردوها ایجاد ایجاد کنید و آن ها را از وسط جدا کنید. گردوها را در شیشه ای قرار دهید و بر روی آن ها عسل بریزید. شیشه را به مدت 40 روز در زیر نور مستقیم خورشید قرار دهید.

 پس از 40 روز ترکیب شما آماده است. اگر این ترکیب غلظت زیادی داشت، می توانید برای هر بار استفاده آن را به کمک آب رقیق کنید. سعی کنید چند قاشق از آن را روزانه به صورت ناشتا مصرف کنید و فراموش نکنید که دوز استفاده از آن نباید زیاد باشد. ید موجود در گردوهای تازه و سبز می تواند کم کاری تیروئید را درمان کند.

درمان تیروئید ، درمان تیروئید کم کار و اضافه وزن با گردوی سبز

معجون درمان فوری تیروئید و چاقی
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 24
برگرفته از باشگاه خبرنگاران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 21 3
نظر کاربران
ناشناس

ناشناس

با سلام در رابطه با درمان تیروئید با گردوی سبز و عسل باید گردو را با پوست سبز داخل شیشه بریزیم یا کلا پوست سبز و پوست سخت ان را جدا کنیم

پاسخ دادن 29 12
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف