نمناک سبک زندگیگردشگری معرفی هتل های لوکس دبی
در ادامه به معرفی هتل های لوکس دبی خواهیم پرداخت ، هتل هایی که نامشان در دنیا به داشتن امکانات لاکچری زبان زد است.

هتل های لوکس دبی

هتل مینا سلام

رپورتاژ آگهی :این هتل در یکی از بهترین ناحیه های منطقه جمیرا قرار گرفته است. فاصله خیلی کم این هتل با مرکز شهر و مهم ترین پارک آبی دبی یعنی وایلد وادی باعث محبوبیت بیشتر این هتل شده است. معروف ترین رستوران آن، رستوران چینی ست که محبوب مهمانان این هتل می باشد. چشم انداز اتاق هایی رو به برج العرب و دریا نمایی رؤیایی را در صبح برای مسافران خود درست کرده است. معماری خاص این هتل با سبک خاورمیانه زیبایی خاصی را به این هتل هدیه کرده است. همچنین این هتل با تسهیلات مخصوص برای معلولین طرفداران زیادی را پیدا کرده است.
 

هتل جمیرا بیچ

معماری خاص این هتل برگرفته از طرح موج دریا واقع در ساحل جمیرا مشهوریت فراوانی را برای این هتل فراهم کرده است. این هتل با بیش از بیست پنج رستوران، توانسته سلیقه های ملل مختلف را گرد هم دربیاورد. این مجموعه با 618 اتاق یکی از پر مسافرترین هتل های دبی به شمار می رود. هتل جمیرا بیچ علاوه بر امکانات خاص شامل استخر سونا و زمین تنیس، مرکز بازی پیشرفته و سرگرم کننده را مخصوص کودکان دارد که توجه بسیاری از خانواده ها رو به خود جلب می کند.
 

برج العرب دبی

یکی از لوکس ترین و گران ترین و مجهزترین هتل های دنیا است که بسیاری دبی را با نام این هتل می شناسند.اتاق های این هتل در حد یک خانه لوکس و بسیار بزرگ و مدرن است که بسیاری از اشراف زادگان و ثروتمندان مهمان های این هتل هستند. این هتل برای استقبال از مسافران خود همیشه یک لیموزین را به فرودگاه می فرستد و از همان ابتدا سفر شما می توانید از اقامت لوکس و تجملاتی خود لذت ببرید. رستوران های مجلل این هتل علاوه بر غذاهای معروف خود از چشم انداز بی نظیر نه تنها کل نقاط دبی بلکه بی کران اقیانوس برخوردار است
 
 

هتل کمپینسکی مال آو امارات

این هتل پنج ستاره مستقیماً به اسکی دبی و به مال آو امارات راه دارد. و حتی برخی از پنجره های این هتل به اسکی دبی باز می شوند. فاصله این هتل تا فرودگاه حدود یک ربع است و بزرگ ترین پارک آبی دبی یعنی وایلد وادی بسیار به آن نزدیک است. این هتل تجهیزات بسیاری ازجمله استخر روباز، تجهیزات اسکی، بولینگ، سالن ورزشی، اسپا، زمین بازی، اتاق گیم را در بهترین و لوکس ترین حالت یک هتل پنج ستاره در اختیار مسافران خود قرار می دهد.
 
 
تور دبی را با آژانس هواپیمایی عصر پرواز به گونه ای متفاوت تجربه کنید.
 

معرفی هتل های لوکس دبی

معرفی هتل های لوکس دبی
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از عصر پرواز
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است .