نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون معصومه رحمانی بازیگر سریال شرایط خاص کیست؟+تصاویر
معصومه رحمانی ، فیلم های معصومه رحمانی
معصومه رحمانی بازیگری که بازی در فیلم موفقی چون ابد و یک روز را در کارنامه هنری اش دارد این شبها در سریال شرایط خاص مشغول ایفای نقش است.

فیلم های معصومه رحمانی بازیگر سریال شرایط خاص

معصومه رحمانی بازیگری که این شبها با نقش ریحانه در سریال شرایط خاص مهمان خانه های مردم است سالهای زیادی از عمرش را در تئاتر و روی صحنه نمایش سپری کرد و در اولین تجربه سینمایی اش با سعید روستایی در ابد و یک روز خوش درخشید.

به بهانه بازی معصومه رحمانی در سریال شرایط خاص مروری بر کارنامه بازیگری این بانوی هنرمند داشته ایم که در ادامه مشاهده میکنید.

نقش های معصومه رحمانی از ابد و یک روز تا شرایط خاص

معصومه رحمانی بازی در تئاتر را از سال 79 آغاز کرد و در نمایش های متعددی تجربه همکاری با چهره های شناخته شده دنیای هنر را پیدا کرد و امروز به عنوان چهره ای نام آشنا و سرشناس در تئاتر شناخته میشود.

معصومه رحمانی در ابد و یک روز

معصومه رحمانی بازیگر نقش لیلا در ابد و یک روز

بازی های درخشان معصومه رحمانی در صحنه تئاتر سعید روستایی را برآن داشت تا برای نقش لیلا در فیلم ابد و یک روز از حضور معصومه رحمانی بهره ببرد. لیلا خواهر کوچک تر پریناز ایزدیار با نقش سمیه در فیلم ابد و یک روز بود که معصومه رحمانی به خوبی توانست از عهده اولین نقشش در دنیای تصویر برآید.

معصومه رحمانی

معصومه رحمانی در کنار بازیگران فیلم ابد و یک روز

معصومه رحمانی

معصومه رحمانی بازیگر سریال شرایط خاص

بازی در فیلم هایی چون در وجه حامل ، فیلم نیمه بلند فشارخون و آبروی از دست رفته آقای صادقی هم در کارنامه هنری معصومه رحمانی در کنار نقش های متعدد تئاتری اش وجود دارد.

معصومه رحمانی

معصومه رحمانی در نمایی از سریال شرایط خاص

معصومه رحمانی با بازی در سریال شرایط خاص دنیای جدیدی از بازیگری را تجربه کرد و در نقشی متفاوت بازیگر یک سریال تلویزیونی شد و به همکاری با وحید امیرخانی در این سریال کمدی پرداخت.

معصومه رحمانی

معصومه رحمانی بازیگر نقش ریحانه در شرایط خاص

معصومه رحمانی در سریال شرایط خاص ایفاگر نقش ریحانه است و در این سریال با بازیگرانی چون کامبیز دیرباز، بهرام افشاری، پروانه معصومی، نادر سلیمانی، سیروس گرجستانی، کاظم سیاحی، مریم سعادت، سوگل قلاتیان، صحرا اسدالهی، مصطفی ساسانی، وحید آقاپور، اسدالله یکتا و شهره سلطانی همبازی است.

سریال شرایط خاص هر شب ساعت 20:45 روی آنتن شبکه سه سیما میرود و بازپخش آن روز بعد در ساعات 01:30 بامداد، 10 صبح و 14:30 بعدازظهر خواهد بود.

معصومه رحمانی

معصومه رحمانی بازیگر سینما ،تئاتر و تلویزیون

معصومه رحمانی از ابد و یک روز تا شرایط خاص +تصاویر

معصومه رحمانی بازیگر سریال شرایط خاص کیست؟+تصاویر
:
امتیاز : 2.9 تعداد رای : 7
منبع : صفحه معصومه رحمانی / بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 4 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف