نمناک فرهنگ و هنرچهره ها علت کم کاری معصومه کریمی بازیگر زیر آسمان شهر
معصومه کریمی ، حسن جوهرچی
معصومه کریمی بازیگر سریال زیر آسمان شهر از علت کم کاری اش در تلوزیون فوت مادرش را بیان کرد و گفت امیدوارم فرصت های خوب برای بازی پیش بیاید.
تاریخ انتشار : 24 بهمن 1395

معصومه کریمی بازیگر زیر آسمان شهر

معصومه کریمی بازیگر تلویزیون از تجربه نقش آفرینی در «زیر آسمان شهر» و دلایل کم کاری خود گفت.معصومه کریمی بازیگر تلویزیون در خصوص تجربه خود در مجموعه «زیر آسمان شهر» اظهار داشت:«زیر آسمان شهر» مجموعه خوبی بود که در سال 1380 تولید شد و به دلیلی داشتن متن و گروه خوب هنوز هم بعد از 14 سال در ذهن هم بعد از 14 سال در ذهن ها مانده است و به خوبی و نیکی از آن یاد می شود.

معصومه کریمی بازیگر سریال های تلویزیونی با اشاره به درگذشت چند هنرمند در یک سال اخیر و یادآوری حقانیت مرگ گفت:بعد از رفتن افراد این حسرت برای ما به جا می ماند که چرا در زمان حیات به درستی قدر آنها را ندانسته ایم.

وی ادامه داد:حتی کسانی که پدر، مادر و یا عزیز خود را از دست داده اند نیز بیان می کنند که حس حضور آنها را در زمان حیات به درستی درک نکرده اند و این مساله ما را آزار می دهد. با این حال ما باید بدانیم که مرگ حق است و برای همه پیش می آید.

معصومه کریمی

عکس معصومه کریمی بازیگر زیر آسمان شهر


از نقاط ضعف یکدیگر بیشتر چشم پوشی کنیم


این بازیگر درباره قدردانستن حضور هنرمندان که باید قبل از مرگ آنها باشد، یادآور شد:هنرمندان به این دلیل که برخورد بیشتری با مردم دارند و تصاویر و فیلم هایی از آنها ثبت می شود زنده و جاودانه هستند اما باز هم رفتن شان برای آنها که باقی می مانند نوعی حسرت را به جا می گذارد. انسان همیشه در خسران زندگی می کند و ما کمتر قدر لحظه ها را درک می کنیم.


بازیگر سریال در پناه تو در ادامه بیان کرد:مرگ قسمت آدم هاست اما ما می توانیم بهتر زندگی کنیم و یکدیگر را بیشتر دوست داشته باشیم. ما می توانیم از نقاط ضعف یکدیگر بیشتر چشم پوشی کنیم و به هم فضا و مجال بدهیم که همه بتوانیم در کنار یکدیگر معاشرت خوبی داشته باشیم و خاطرات بهتری برای هم رقم بزنیم.


زمانی که کاری نداشته باشیم فشارهای روحی و روانی بسیاری داریم


وی با اشاره به حسن جوهرچی که چندی پیش درگذشت عنوان کرد:همه ما که در سریال «در پناه تو» حضور داشتیم مثل خانواده بودیم و زنده یاد جوهرچی نیز مثل برادر من بود و او زمانی در سخنانی بیان کرده بود «از زمین خوردن یکدیگر خوشحال نشویم» همه ما دل شکسته هستیم و زمانیکه چنین جملاتی می شنویم احساس می کنیم چقدر درست هستند.

بازیگر زیر آسمان شهر در بخش دیگری از سخنانش درباره حضور کمرنگش در تلویزیون بیان کرد:من از حدود چهار سال پیش به این دلیل که مادرم از دنیا رفت مقطعی را در تلویزیون نبودم و ذهنم درگیر فقدان وی شد. امسال اما سریال «دوردست ها» را داشتم و اپیزودهای کوتاهی را هم با داوود بیدل کار کردم.
وی در پایان گفت:خودم کمی هم دقت دارم کارهای خوبی داشته باشم و امیدوارم پیشنهادها و فرصت های خوب پیش بیاید. به هرحال بازی برای ما به جز معاش دلیلی بر زندگی هم هست و زمانی که کاری نداشته باشیم فشارهای روحی و روانی بسیاری داریم.

علت کم کاری معصومه کریمی بازیگر زیر آسمان شهر

علت کم کاری معصومه کریمی بازیگر زیر آسمان شهر
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 8
برگرفته از مهر -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 6 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف