معمای اینترنتی
این روزها معماهای اینترنتی طرفداران بیشماری پیدا کرده اند اگر در حل این معماها مهارت دارید این بار خودتان را با این معمای به ظاهر ساده محک بزنید.

معمای اینترنتی جالب

بسیاری از معماها با همه ی سادگی بسیار دشوار و پیچیده به نظر می رسند و بیننده را دچار اشتباه می کنند،ممکن است هر روز با معماهای مختلفی در سطح اینترنت مواجه شوید که حل کردن آن ها مشکل و غیر قابل باور است اما بالاخره برای همه آن ها یک راه حل وجود دارد،اگر در حل این معماها مهارت دارید این بار خودتان را با این معمای به ظاهر ساده محک بزنید.
 
در یک عکس که در شبکه های اجتماعی دنیا به تازگی مطرح شده و میلیون ها بازدید کننده داشته از مردم خواسته شده تا اشتباه در عکس راشناسایی کنند و نکته جالب اینکه هزاران نفر خطای تصویر را نفهمیده اند .
 
 
معمای اینترنتی
 
 پاسخ درخود کلمه MISTAKE بود که در آن جای دوحرف S و T جابه جا شده است و ذهن افراد کلمه خوانده شده را تصحیح می کند و آن را معنی می کند در صورتی که فرد دچار خطای باصره شده اما به دلیل اینکه کلمه را قبلاً می شناخته تشخیص اشتباه آن سخت است.
 
بسیاری از توهمات، خوانش های نادرست و مواردی از این دست در اثر تفاوت تفسیر پیام بین مغز و چشم به وجود می آیند و حتی باعث بروز برخی بیماری های روانی در افراد می شوند.

معمای اینترنتی جالب با میلیون ها بازدید کننده

2.838
این مطلب مفید بود ؟2117
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
برچسب :
وبگردی