نمناک تکنولوژیتبلت و موبایل صف های طولانی مقابل مغازه های اپل! + تصاویر
شرکت اپل ، آیفون
طرفداران شرکت اپل که بی صبرانه منتظر به بازار آمدن محصول جدید این شرکت یعنی آیفون 7 هستند از اکنون صف بستن جلوی نمایندگی های شرکت اپل را آغاز کرده اند.ا
تاریخ انتشار : 24 شهریور 1395

چادر زدن مقابل مغازه های اپل!

 
طرفداران اپل در 5 روز مانده به بازار آمدن آیفون 7 صف بندی های خود را آغاز کرده اند.
 
همانطور که احتمالا می دانید، گوشی های آیفون بر اساس سیستم عامل iOS شرکت اپل ساخته شده اند. شرکت اپل، در مورد سیستم عامل خود بسیار حساس است. سیستم عامل iOS یک سیستم کاملا محصور شده است. زیرا اپل از اینکه کسی تغییری در سیستم عاملش ایجاد کند چندان خوشش نمی آید !
یکی از چیزهایی که در گوشی های آیفون به عنوان یک مزیت کاملا به چشم می آید، هماهنگی کامل سخت افزار و نرم افزار آن است. دلیل این امر هم روشن است. چون سیستم عامل نصب شده روی آن، دقیقا برای همین سخت افزار طراحی شده است. تنها یک گوشی و تنها یک سیستم عامل، همه چیز با هم هماهنگی خواهد داشت. اصلا این از اهداف اپل است.
گفتنی است، 5 روز مانده است تا گوشی های آیفون 7 به بازار بیایند ولی مشتریان بی صبر این شرکت به برخی افراد حدود 2 هزار و 500 پوند داده اند تا برای آن ها در صف جلوی نمایندگی برای آن ها جا نگه دارند.
 
 
گوشی اپل
 
گوشی های اپل
 
گوشی اپل

صف بندی های طرفداران اپل

صف های طولانی مقابل مغازه های اپل! + تصاویر

صف های طولانی مقابل مغازه های اپل! + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
برگرفته از باشگاه خبرنگاران-/ر
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف