نمناک اخبارسیاست جنجال حضور مفتی سعودی در یک جشن مختلط + تصاویر
مفتی سعودی ، مفتی سعودی در یک جشن
«شیخ عبدالعزیز الفوزان» مفتی سرشناس سعودی و استاد فقه تطبیقی در دانشسرای عالی قوه قضائیه این کشور که به صدور فتوای حرام بودن حضور در جشن های مختلط معروف و شناخته شده است، خود در یک جشن مختلط در اسپانیا رویت شد.
تاریخ انتشار : 28 اسفند 1395
بازدید : 4,574 نفر

مفتی سعودی در یک جشن مختلط با حضور زنان

یک کلیپ ویدئویی اخیرا در شبکه های مجازی منتشر شده است که شیخ عبدالعزیز الفوزان را با کت و شلوار در یک جشن مختلط با حضور زنان ملبس به لباس نامتعارف در اسپانیا نشان می دهد که از مسئولان برگزاری این مراسم جایزه دریافت می کند.

حضور شیخ فوزان مفتی سعودی در این جشن در محافل عربستان موجی از انتقادات و جنجال را به همراه داشته است. وی در توجیه حضور خود در این مراسم مدعی شده است که چاره ای جز حضور در این مراسم نداشته است.

این مفتی سعودی همچنین مدعی شده است:این مراسم به سال 2014میلادی برمی گردد و به مناسبت کسب مقام اول برترین رسانه جهان از سوی شبکه ماهواره ای «قرطبه» به زبان اسپانیایی برگزار شده بود و به دلیل نقش وی در تقویت پیوند بین فرهنگ ها می بایست در این مراسم جایزه می گرفت.

وی همچنین گفته است که شرط وی برای حضور در این مراسم، این بوده است که در صف اول مراسم بنشیند و میز وی در جایی باشد که منکرات را نبیند و هیچ گونه موسیقی نیز در آنجا نباشد اما با حضور یک زن در این مراسم و تحویل جایزه ازسوی او غافلگیر شده است.

مفتی سرشنای سعودی همچنین در ادامه انتشار تصاویر و ویدئوهای در این خصوص را جعلی خوانده و ادعا کرده است:قاعده شرعی می گوید هنگامی که منافع و مفاسد تضاد پیدا می کنند، مفسده کوچک برای تحصیل منفعت بزرگتر مرتکب شود همراه با انکار منکراتی که دلهایمان با آن ازمایش می شوند.

این در حالی است که حضور این چهره سرشناس سعودی در یک جشن مختلط، واکنش تند کاربران شبکه های مجازی در عربستان را در پی داشته و باعث شده است تا انها هشتگ هایی نظیر «انصاف الفقیه عبدالعزیز فوزان و هشتگ «عبدالعزیز فوزان و زنان اسپانیایی» را راه اندازی کنند.

تصاویری از حضور مفتی سرشناس سعودی در یک جشن

مفتی سعودی

مفتی سعودی در جشن مختلط با حضور زنان اسپانیایی

جنجال حضور مفتی سعودی در یک جشن مختلط + تصاویر

جنجال حضور مفتی سعودی در یک جشن مختلط + تصاویر
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 6
برگرفته از شفقنا / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 3 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف