نمناک ورزشفوتبال مقایسه عملکرد انریکه و گواردیولا به عنوان دو سرمربی بارسلونا
سرمربی بارسلونا ، تیم بارسلونا
تلاش های مربیان تیم بارسلونا در آمادگی این تیم نقش اساسی دارد.مقایسه عملکرد لوئیس انریکه و گواردیولا به عنوان سرمربی بارسلونا اطلاعات جالبی را در مورد نحوه کار این دو مربی در اختیار شما قرار می دهد.

مقایسه عملکرد گواردیولا و انریکه در مقام سرمربی بارسلونا

گواردیولا مربی چندان پرحرفی نبود و نیست، او اصول تاکتیکی را پس از ابلاغ به بازیکنان، بدیهی و لازم الاجرا می دانست، اعتقاد زیادی به خلاقیت های فردی نداشت و ندارد و همواره بر اهمیت کار گروهی و علاقه به کار تیمی تاکید دارد. گواردیولا تغییرات تاکتیکی در حین بازی را قبول ندارد و معمولا زیر بار این اتهام نمی رود، او معتقد است که یک تیم به صورت ذاتی گاهی دست به تغییر می زند و این طبیعی است و ربطی به دستورات مربی ندارد. و اما لوئیس انریکه ، سرمربی جوان و موفقی که در اولین سال حضور خود در آستانه فتح سه گانه است و از خوشحالی و غرور در پوست خود نمی گنجد، سخت می شود این مربی جوان را کوهی از آرامش و صبر توصیف کرد، او توان کنترل شادی های خود را در این روزهای باشکوه ندارد. در هر حال علاقه زیادی به تبعیت از بزرگان بارسلونا دارد و خوب می داند که در این راه ضرر نخواهد کرد.

در ادامه عملکرد لویس انریکه و پپ گواردیولا در 100 بازی اول به عنوان سرمربی بارسا را با هم مقایسه می کنیم.

 
مقایسه عملکرد گواردیولا و انریکه در مقام سرمربی بارسلونا
 

مقایسه عملکرد انریکه و گواردیولا به عنوان دو سرمربی بارسلونا

مقایسه عملکرد انریکه و گواردیولا به عنوان دو سرمربی بارسلونا
:
امتیاز : 2.7 تعداد رای : 11
برگرفته از برترین ها -/ ن.م
این مطلب مفید بود ؟ 6 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف