نمناک ورزشگوناگون مقایسه “مایکل جردن و کوبی برایانت” اسطوره های بسکتبال NBA
مایکل جردن و کوبی برایانت ، مایکل جردن
در روزهایی که خبر خداحافظی کوبی برایانت از دوران بازیگری در بسکتبال NBA را تحت تاثیر قرار داده است، این اسطوره بسکتبال با مایکل جردن ستاره افسانه ای آمریکا مقایسه می شود. در ادامه تصاویر مربوط به مقایسه “مایکل جردن و کوبی برایانت” را ببینید.
بازدید : 4,764 نفر

مقایسه مایکل جردن و کوبی برایانت

کوبی برایانت ستاره لیکرز در پایان این فصل از NBA از دوران بازیگری در بسکتبال خداحافظی می کند و همین موضوع لیگ حرفه ای را تحت تاثیر قرار داده است. این ستاره در روزها گذشته بیش از همیشه با مایکل جردن اسطوره NBA مورد مقایسه قرار داده شده است و به نظر می رسد کوبی در دوران بازنشتگی قرار است به محبوبیتی این چنینی برسد.
کاربران اینترنتی در کار خلاقانه ای حرکات داخل زمین این دو ستاره را با یکدیگر مقایسه کرده اند که می خواهند از قیاس خصوصیات ورزشی یه نزدیکی خصوصیات اخلاقی این دو به هم برسند:


جردن و برایانت

جردن و برایانت

جردن و برایانت

جردن و برایانت

جردن و برایانت

جردن و برایانت

 

بیوگرافی کوتاه از مایکل جردن

مایکل جفری جردن، (به انگلیسی:Michael Jordan) متولد 17 فوریه 1963، همچنین با حروف ابتدایی نامش MJ نیز شناخته می شود، بازیکن حرفه ای سابق بسکتبال اهل آمریکا، کارآفرین، و مالک عمده و همچنین رئیس تیم بسکتبال شارلوت هورنتز می باشد.
او 15 فصل در اتحادیه ملی بسکتبال آمریکا (ان بی ای) برای شیکاگو بولز و واشینگتن ویزاردز بازی کرده است.
در زندگی نامه اش بر روی وب گاه رسمی ان بی ای اظهار شده:«بی تردید و با تائید بسیاری، مایکل جردن بزرگ ترین بازیکن بسکتبال تمام دوران است.» جردن یکی از تاثیرگذار ترین ورزشکاران بارز نسل خودش بود و به عنوان ابزاری برای محبوبیت ان بی ای طی دههٔ 1980 و 1990 مطرح بود.
 

بیوگرافی کوتاه از کوبی برایانت

کوبی بین برایانت (به انگلیسی:Kobe Bryant) متولد 23 اوت 1978 بسکتبالیست آمریکایی، در پست شوتینگ گارد که تا سال 2015 برای تیم لس آنجلس لیکرز بازی می کرد.
کوبی برایانت قهرمانی 5 دوره رقابت های ان بی ای را کارنامه دارد. وی به عنوان یکی از بهترین بازیکن های تاریخ بسکتبال و یکی از بر ترین ورزشکارهای تاریخ به شمار می رود.
برایانت در دسامبر سال 2015 از دنیای حرفه ای بسکتبال خداحافظی کرد. از روز یکم دسامبر تا دوازدهم دسامبر توری برای خداحافظی کوبی در هشت شهر مختلف آمریکا برگزار شد.

 

 

مقایسه مایکل جردن و کوبی برایانت اسطوره های بسکتبال NBA

مقایسه “مایکل جردن و کوبی برایانت” اسطوره های بسکتبال NBA
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 11
برگرفته از ورزش3 - /م
این مطلب مفید بود ؟ 9 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف