نمناک دنیای مدگوناگون خلاقیت در منزل با استفاده از مقوای دستمال توالت +تصاویر
مقوای دستمال توالت ، تزیینات ساده منزل
خلاقیت های ارزان قیمت دکوراسیون داخلی با وسایل دور ریختنی می تواند با مقوای دستمال توالت نیز انجام شود ، از نظم دادن به سیم ها تا قالب نگه داری قاشق چنگال با تزیین رول دستمال توالت.

چگونه استفاده از مقوای دستمال توالت در داخل خانه

هنر بازیافت هیچ محدودیتی ندارد و به هیچ وجه محدود نمی شوند.شما یقینا شگفت زده خواهید شد اگر بتوانید از کاغذهای قابل بازیافت به نحو احسنت استفاده کنید.چند ایده وجود دارد که میتوانید با استفاده از آن از کاغذهای بی مصرف بیشترین استفاده را ببرید.برای اطلاع بیشتر با این بخش از دنیای مد نمناک همراه شوید.

11 ایده ی جالب برای استفاده از مقوای دستمال توالت

رول یا همان مقوای دستمال توالت را می توانید به عنوان وسیله ای برای تزیینات ساده استفاده کنید، با دنبال کردن ایده های جالب این بخش از دنیای مد نمناک از این وسیله به ظاهر بی مصرف هم می توانید استفاده کنید.

خلاقیت در تزیینات با استفاده از مقوای دستمال توالت

1-در ایده اول ممکن است که بتوانید از کاغذ استوانه ایی به عنوان یک ظرف استفاده کنید.فقط کافیست که شما کاغذی که آنرا خودتان مانند یک ظرف استوانه ای طراحی کرده اید را روی میز به صورت عمودی قرار دهید و تمام مدادهای خود را داخل آن قرار دهید.البته لازم به ذکر است که میتوانید آنرا تزیین کنید.
مقوای دستمال توالت

استفاده خلاقانه از مقوای دستمال توالت

 
2-یکی دیگر از استفاده های این کاغذ استوانه ایی این است که می توانید کابل ها و سیم های خود را داخل آن جای دهید.
3-بطور کلی سازماندهی کارتن دستمال کاغذی دستشویی و کاغذ های باطله اتاق کودکان بسیار کاربردی است .
4-شما از کاغذهای باطله حتی می توانید در آشپز خانه ها استفاده کنید و می توانید قاشق ، چنگال های خود را در آن قرار دهید و در هنگام مهمانی هایتان،مهمان هایتان را شگفت زده کنید.
مقوای دستمال توالت
5-اگر شما جای گوشی هوشمند خود را فراموش میکنید توصیه می شود که با کارتن دستمال کاغذی دستشویی یکه باکس کوچکی برای نگه داری گوشی هوشمند خود استفاده کنید.
6-باغبان ها هم می توانند از کاغذ های باطله استفاده کنند.باغبان ها میتوانند با مسدود کردن انتهای کارتن دستمال کاغذی و اضافه کردن خاک به داخل کارتن ، و بذر میتوانند گیاهان خود را پرورش دهند.
مقوای دستمال توالت
7-افادی که در خانه هایشان از پرندگان نگه داری می کنند می توانند با استفاده از کارتن دستمال کاغذی غغذای پرندگانشان را داخل آن بریزند.
8-برای ایجادتمایز در مدارک واسناد خود می توانید کارتن دستمال کاغذی را به دو قسمت برش دهید و هریک را با چسب به دیوار متصل نمایید.
9-حتی شما می توانید از این کارتن استوانه ایی برای نگه داری حوله ها در حمام استفاده کنید
10-برای بازتاب بیشتر نور در روی چراغ کریسمس می توانید چراغ ها را داخل این کارتن قرار دهید به شرطی که هیچ طرف آن مسدود نباشد و می توانید کارتن را حتی با بهترین طراحی ، تزیین و زیبا سازید.
11-اگر شما دوست دارید که دیوار های خانه خالی نباشند می توانید با استفاده از طراحی های زیبا روی این کارتن ها خانه خود را زیبا سازید. 
مقوای دستمال توالت

خلاقیت در منزل با استفاده از مقوای دستمال توالت +تصاویر

خلاقیت در منزل با استفاده از مقوای دستمال توالت +تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
منبع : بخش دنیای مد نمناک/ ف.ن
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف