نمناک اخبارسیاست اتاق خواب ملانیا ترامپ و همسرش حاشیه ساز شد
ملانیا ترامپ ، ترامپ
یکی از نزدیکان خانواده ترامپ اعلام کرده است که ملانیا ترامپ زمانی که به کاخ سفید می آید شب ها هم در اتاق های جداگانه ای می خوابند.
تاریخ انتشار : 7 فروردین 1396

ملانیا ترامپ شب ها تنها می خوابد

ملانیا ترامپ مانکن سابق اسلوونیایی آمریکایی و بانوی اول ایالات متحده آمریکا است. او در 22 ژانویه 2005 با ابرتاجر املاک و مستغلات آمریکایی دونالد ترامپ ازدواج کرد.

در سال 2001 مقیم دائم آمریکا و در سال 2006 شهروند این کشور شد. او از 20 ژانویه 2017 نقش بانوی اول ایالات متحده آمریکا را بر عهده دارد. او پس از لوییزا ادمز در سال 18255 دومین بانوی اول متولد خارج آمریکا است.

به نوشته روزنامه نیویورک پست، ملانیا ترامپ، همسر دونالد ترامپ و بارون ترامپ پسر ده ساله شان در برج ترامپ واقع در منهتن باقی خواهند ماند و "هر زمان که لازم باشد" به واشنگتن سفر خواهند کرد.

یکی از منابع نزدیک به تیم گذار ترامپ گفت:ملانیا به شدت به بارون وابسته است و وابستگی آنها در جریان کمپین انتخاباتی بیشتر شده است. این کمپین برای بارون بسیار دشوار بوده و ملانیا امیدوار است تا بتواند پسر کوچکش را از تنش و بی نظمی دور نگه دارد و این اختلالات را به حداقل برساند.

بارون ترامپ به تحصیل خود در مدرسه اش واقع در منطقه "آپر وست ساید" ادامه خواهد داد که طبق گزارشات معمولا مادرش در آخر روز به دنبال او می رود.

در این بین گزارشی وجود دارد که یکی از نزدیکان خانواده ترامپ اعلام کرده است که ترامپ و همسرش شب ها هم در اتاق های جداگانه ای می خوابند.

ملانیا ترامپ

ملانیا ترامپ

هرچند که خانم ترامپ این ادعا را رد کرده است و تنها دلیل جدایی از همسرش را مدرسه پسرشان اعلام کرده است، اما گزارش هایی وجود دارد که حتی زمانی که ملانیا به کاخ سفید می آید، آنها در اتاق های جداگانه ای می خوابند.

اتاق خواب ملانیا ترامپ و همسرش حاشیه ساز شد

اتاق خواب ملانیا ترامپ و همسرش حاشیه ساز شد
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 64
برگرفته از جام نیوز-/ ر
این مطلب مفید بود ؟ 32 32
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف