نمناک اخبارسیاست ملانیا و ترامپ با هم مشکل دارند! + تصاویر
ملانیا و ترامپ ، مشکل ملانیا با ترامپ رئیس جمهور آمریکا
از مراسم تبلیغ تا مراسم تحلیف ریاست جمهوری رفتارهای ملانیا همسر ترامپ نظرها را به خود جلب کرد ، رفتارهایی که خبر از اختلاف نظر ملانیا و ترامپ می داد.
تاریخ انتشار : 1 اسفند 1395

ملانیا از بودن از بودن کنار دونالد ترامپ رئیس جمهور راضی نیست

از همان روزهای اول آغاز دوره ریاست جمهوری ترامپ ، او از اینکه همسرش برای ماندن در کاخ سفید رضایت ندارد خبر داده بود و صراحتا اعلام کرده بود که همسرش از قرار گرفتن در مرکز توجهات بیزار است.

رسانه های آمریکایی از این نارضایتی با عناوین مختلف ام بردند مثل :حبس ملانیا در خانه اش ، ترس از خروج از خانه ی در طلایی و... .

ملانیا و ترامپ

ملانیا و ترامپ

عکس چهره ی ناراحت ملانیا در مراسم تحلیف ترامپ به عنوان رئیس جمهور آمریکا

شب گذشته در برنامه ی تلویزیونی chatshow جیمی کیمل با طنز پرداری از این مشکل ملانیا گفت و او را مثل راپونزل که در پنت هاوس 100 میلیون دلاری اش حبس بود خواند.

یکی از دوستان نزدیک خانوادگی ترامپ در این باره می گوید :بودن در این شرایط و وضعیت رویای ترامپ بود و ملانیا هیچ علاقه ای به زندگی در این وضعیت نداشت.

ملانیا که قرار بود برای همراهی با پسرش تا پایان دوره تحصیل در نیویورک بماند به طور کامل همراه همسرش نیست. او که قبلا خودش به طور شخصی پسرش را به مدرسه می برد این روزها ترجیح می دهد در خانه بماند و کمتر در معرض دید عموم باشد و رفت و امد " بارون " پسر ترامپ را یک راننده شخصی انجام می دهد.

بر اساس گزارش کاملی که در میرر منتشر شد ملانیا در کل از این وضعیت رضایت ندارد و این روزها با پنهان شدن در خانه ی شخصی اش بیشتر از پیش نارضایتی خود را از قرار گرفتن در تیتر خبرها نشان می دهد.

ملانیا و ترامپ

عکسی از ملانیا و ترامپ که نشان از ناراحتی همسر رئیس جمهور آمریکا دارد

دوستان نزدیک او می گویند :لبخندهای او در کنار ترامپ در جریان مراسم نمی تواند ناراحتی ملانیا را پنهان کند چرا که ملانیا مدام با انها از اینکه توسط مردم گاهی مورد تمسخر قرار میگیرند صحبت کرده و نگرانی خود را بروز داده است.

به طور کلی ملانیا دوست نداشت همسرش رئیس جمهور باشد تا این قدر تیترهای تمسخر آمیز در مورد انها منتشر شود و حالا هیچ احساس خوبی از این وضعیت ندارد همین صحبت ها موجب شده است تا اختلاف نظر ملانیا و ترامپ بیشتر آشکار شود.

ملانیا و ترامپ

ملانیا و ترامپ , اختلاف نظر دونالد ترامپ و همسرش فاش شد

ملانیا و ترامپ با هم مشکل دارند! + تصاویر
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 18
منبع : بخش خبری نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 16 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف