نمناک سرگرمیگوناگون ملانیا و همسرش دونالد ترامپ در مراسم عید پاک + تصاویر
ملانیا و ترامپ ، حرکت ملانیا و ترامپ در جشن عید پاک
ملانیا و ترامپ به همراه پسر کوچکشان در مراسم روز عید پاک در مقابل جمعیتی از مردم آمریکا ایستاده بودند ، ملانیا سعی داشت با یک حرکت پنهانی نکته ای را به ترامپ یادآوری کند که سوژه شد.
تاریخ انتشار : 29 فروردین 1396

حرکت مخفیانه ملانیا برای یادآوری نکته ای به دونالد ترامپ

به گزارش دیلی میل دونالد ترامپ و همسرش ملانیا میزبان جمعیتی از مردم و مسئولان در روز عید پاک بودند که فراموش کاری و بی دقتی آقای رئیس جمهور بانوی اول را مجبور به انجام یک حرکت تقریبا پنهانی کرد اما از انجایی که هیچ حرکتی از لنز دوربین ها پنهان نمی ماند در عرض مدت کوتاهی نه تنها مردم حاضر در مراسم بلکه بسیاری از مردم جهان متوجه ان شدند.

 بخشی از این مراسم پخش سرود ملی بود که بایستی تمام حاضرین هنگام شنیدن آن دست چپشان را روی سینه قرار می دادند ، تا اینجا مشکلی نبود همه دست روی سینه آماده بودند.

سرود که اجرا شد رئیس جمهور آمریکا "دونالد ترامپ" مثل همیشه با لبخندی ملیح و چهره ای خونسرد ایستاده بود اما مشخص بود که حواسش آنقدر ها هم جمع نیست چرا که فراموش کرده بود دست به روی سینه با ایستد.

ملانیا به محض آنکه متوجه این بی حواسی همسرش شد سعی کرد او را متوجه کند.

تصاویر منتشر شده در دیلی میل مبنی بر حواس پرتی ترامپ و تلاش ملانیا برای یادآوری

ملانیا و ترامپ

ملانیا و ترامپ

ملانیا و ترامپ

در ویدئوهای منتشر شده کاملا به طور واضح دیده می شود که ملانیا با دست راستش به ترامپ چندین بار ضربه می زند تا سریعتر ژست خود را تغییر دهد.

دیلی میل نوشت:هرچند ملانیا سعی کرد بدون آنکه تغییری در چهره اش ایجاد شود و با تمام مهارت زنانه خود تلاش کرد تا توجه کسی جلب نشود اما حرکت قایمکی او شکار دوربین ها شد.

بهتر است ملانیا از این به بعد قبل از مراسم یکبار در خانه تمامی حرکات و قوانین احتمالی را به دونالد ترامپ یاداوری کند چون از آنجا که پیداست ترامپ رئیس جمهور در این مراسم حواسش جای دیگری است.

ملانیا و همسرش دونالد ترامپ در مراسم عید پاک + تصاویر

منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 17 100
نظر کاربران
بی طرف

بی طرف

برام سواله ترامپ با این همه درایت و هوش و حواس و صدها خصوصیت بارز چطور تا قبل از این به سراغ سیاست نیومده بود؟؟؟

پاسخ دادن 6 1
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف