نمناک سرگرمیگوناگون جایی که ملخ از طلا گران تر است! + تصاویر
ملخ ، علاقه مردم چین به ملخ
ملخ همان حشره ای که دیدنش خیلی ها را دچار احساس چندش می کند برای مردمانی بسیار با ارزش است ، در حدی که طلا در مقایسه با آن اهمیتی ندارد.

شهری که ملخ در آن بیشتر از طلا ارزش دارد!

اگر شما جزو افرادی هستید که از حشرات موزی به خصوص خانواده ملخ ها دچار چندش و ناراحتی می شوید مطئمنا بعد از خواندن این مطلب بخش سرگرمی نمناک متوجه اهمیت آن برای برخی از مردم جهان خواهید شد ، جایی که ملخ برای مردمانش از طلا با ارزش تر است.

The Chinese Town Where Crickets Are Worth Much More Than Gold

ملخ

علاقه مردم چین به ملخ 

ملخ هایی که از طلا گرانقیمت ترند!!

مبارزه ملخ ها از سالیان سال پیش بین مردم چین رواج داشته است به طوریکه بسیاری از آنها به آن به عنوان یک تجارت پردرآمد و پرسود نگاه می کنند شاید به همین دلیل است که قیمت ملخ ها تا 8.000 دلار هم رسیده است.کریکت ها یا همان ملخ های مشهور مبارز که در اطراف "شاندونگ" یافت می شوند با توجه به قدرت و شکست ناپذیری شان در مسابقات قیمت گذاری می شوند و برای افراد این بازار درامد زایی می کنند.

ملخ

سرمایه گذاری و درآمد زایی با ملخ 

به گزارش وب سایت های چین در بسیاری از روستاهای این منطقه هر خانواده حداقل یک کریکت (ملخ) برای مبارزه دارند و برای خرید و فروش آنها حداکثر تا 500.000 یوان پول هزینه می کنند.

جایی که ملخ از طلا گران تر است! + تصاویر

جایی که ملخ از طلا گران تر است! + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
منبع : بخش وبگردی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف