آخرین وضعیت ملکه رنجبر بعد از عمل جراحی

تاریخ انتشار : 24 مهر 1396کد مطلب : 58142تعداد نظرات : 1 نظر
فرزند ملکه رنجبر درباره آخرین وضعیت مادرش بعد از عمل جراحی گقت: پزشکان عمل مادرم را رضایت بخش اعلام کرده اند اما مادرم 48 ساعت حیاتی را پیش رو دارد و از مردم میخواهم برای این هنرمند دعا کنند.

ملکه رنجبر زیر تیغ جراحی رفت

ملکه رنجبر هنرمند پیشکسوت کشورمان هفته گذشته به دلیل بیماری قلبی در بیمارستان بستری شد و روز گذشته عمل قلب باز روی ایشان انجام شد اما انجام این عمل با توجه به سن خانم رنجبر با خطرات زیادی همراه بود .

فریبرز ایروانی فرزند ملکه رنجبر بازیگر سینما و تلویزیون که به دلیل بیماری قلبی در بیمارستان بستری شده است درباره حال این هنرمند گفت:صبح دیروز 23 مهرماه مادرم در بیمارستان دی تحت جراحی قلب باز قرار گرفت و حدود 5 ساعت و نیم در اتاق عمل بود و در حال حاضر نیز در قسمت آی سی یو است.

48 ساعت حیاتی برای ملکه رنجبر بعد از جراحی قلب

فرزند ملکه رنجبر ادامه داد:پزشکان از جراحی او رضایت داشتند و گفتند 48 ساعت آینده زمان بسیار مهمی برای مادرم به حساب می آید و در این 48 ساعت در بیهوشی کنترل شده ای خواهد بود بنابراین بعد از 48 ساعت نتایج قطعی جراحی مادرم را اعلام می کنند.

ملکه رنجبر

عمل قلب ملکه رنجبر موفقیت آمیز بود

وی افزود:هنوز زمان ترخیص مادرم مشخص نیست زیرا او یک عمل بسیار سخت و جدی داشت و هنوز به هوش نیامده است بنابراین باید کنترل های لازم برای جلوگیری از خونریزی و... انجام شود تا بتواند از این مرحله سخت گذر کند.
ایروانی بیان کرد:در ابتدا بنا به توصیه پزشک خانوادگی مان و شرایط اضطراری که داشتیم مادرم را برای انجام جراحی آنژیو به بیمارستان جم بردیم اما پس از انجام این مراحل به پیشنهاد دوستان او را به بیمارستان دی منتقل کردیم.
وی در پایان اظهار کرد:از همه مردم می خواهم برای بهبودی حال مادرم دعا کنند تا بتواند این 48 ساعت حیاتی را طی کند و به سلامت به خانه بازگردد.

آخرین وضعیت ملکه رنجبر بعد از عمل جراحی

آخرین وضعیت ملکه رنجبر بعد از عمل جراحی : امتیاز : 5 تعداد رای : 4
این مطلب مفید بود ؟40
برگرفته از مهر / م.ف
برچسب :
نظرات1 نظر به ثبت رسیده است
ناشناس1396-07-24
انشالله سلامت باشند.یادش بخیر زیر اسمان شهر
00
وبگردی