نمناک فرهنگ و هنرچهره ها شرایط خطرناک ملکه رنجبر در بیمارستان
ملکه رنجبر ، آخرین وضعیت ملکه رنجبر
فریبرز ایروانی فرزند ملکه رنجبر درباره آخرین وضعیت جسمی مادرش گفت: شرایط جسمی ملکه رنجبر نگران کننده است و باید هرچه سریعتر عمل قلب باز انجام بدهند.
تاریخ انتشار : 18 مهر 1396

آخرین وضعیت ملکه رنجبر در بیمارستان

ملکه رنجبر بازیگر سریال به یادماندنی زیر آسمان شهر به علت مشکل قلبی راهی بیمارستان شد و عمل آنژیوگرافی روی او انجام شد. پسر ملکه رنجبر درباره وضعیت جسمی مادرش در بیمارستان توضیح داد.

فریبرز ایروانی فرزند ملکه رنجبر درباره آخرین وضعیت جسمی این بازیگر گفت:در حال حاضر منتظریم تا پزشکان مادرم را معاینه کنند تا در خصوص روند درمان وی تصمیم گیری کنیم.

او افزود:شرایط جسمی ملکه رنجبر نگران کننده است، درحال حاضر عمل آنژیو انجام شده اما تشخیص این است که مادرم نیاز فوری به عمل قلب باز دارد.

 ملکه رنجبر

شرایط ملکه رنجبر نگران کننده است

ایروانی در ادامه اظهار کرد:با توجه به سن بالای مادرم عمل برای وی خطرناک است و شرایط گرفتگی رگ های قلب وی نیز به حدی است که اگر عمل نشود خطر جدی تهدیدش می کند. درحال حاضر با توجه به نظرات و مشورت پزشکان به دنبال انتخاب بهترین راه هستیم.

فرزند ملکه رنجبر خاطرنشان کرد:دکتر ماندگار روز پنجشنبه وارد ایران شده و مادرم را معاینه می کند. با توجه به نظر دکتر و نظر جمعی از پزشکان معالج بهترین انتخاب را خواهیم داشت تا این هنرمند برای جامعه هنری حفظ شود.

شرایط خطرناک ملکه رنجبر در بیمارستان

شرایط خطرناک ملکه رنجبر در بیمارستان
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 11
برگرفته از خبرگزاری میزان / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 10 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف