نمناک فرهنگ و هنرچهره ها وضعیت جسمانی ملکه رنجبر پس از جراحی قلب باز
ملکه رنجبر ، وضعیت جسمانی ملکه رنجبر
ملکه رنجبر هنرمند پیشکسوت کشورمان پس از جراحی قلب باز که هفته گذشته انجام داد ، وضعیت رو به بهبودی را سپری میکند.
تاریخ انتشار : 1 آبان 1396

آخرین وضعیت جسمانی ملکه رنجبر

ملکه رنجبر بازیگر پیشکسوت کشورمان به دلیل مشکل حاد قلبی تحت عمل جراحی قلب باز قرار گرفت و این روزها حال جسمانی اش رو به بهبود است.

ملکه رنجبر پس از جراحی قلب باز که به رضایت پزشکان از عمل انجامید، وضعیت حال عمومی اش رو به بهبودی است و همچنان برای درمان در بیمارستان بستری است. این بازیگر که چندی پیش به دلیل مشکل عارضه ی قلبی در بیمارستان بستری شده بود، پس از عمل جراحی قلب باز به گفته ی فرزندش وضعیت نسبتا خوبی را پیش رو دارد.

ناگفته های فرزند ملکه رنجبر از حال عمومی مادرش

فریبرز ایروانی فرزند این بازیگر پیشکسوت درباره وضعیت ملکه رنجبر پس از عمل جراحی قلب باز توضیح داد:خوشبختانه عمل رضایت بخش بود و هیچ علائم بدی در وضعیت ایشان دیده نشده است. البته هم به خاطر شرایط سنی و هم به دلیل غیرمعمول طولانی بودن زمان عمل جراحی، هوشیاری خانم رنجبر کمی کند و نگران کننده بود اما این مساله هم رفع شد.

او گفت:ایشان روز گذشته از قسمت سی سی یو به بخش عمومی منتقل شد اما همچنان تحت نظر پزشکان است چرا که به دلیل سنگین بودن عمل جراحی نمی تواند حرکت کند و قرار است مراحل درمانی فیزیوتراپی را طی کند. این هفته برای مادر هفته مهمی است که علائم تکلم و حرکت ایشان مجدد احیا شود.

ملکه رنجبر

مهران غفوریان به عیادت ملکه رنجبر رفت

فرزند ملکه رنجبر از هنرمندانی از جمله مهران غفوریان و برخی دیگر که به یاد این هنرمند بودند و به عیادتش رفتند، قدردانی کرد. روز گذشته جمعی از مدیران تلویزیون و همچنین برخی هنرمندان به عیادت ملکه رنجبر رفتند.

رضا پورحسین قائم مقام معاون سیما و مرتضی طاهری رییس دفتر این معاونت، مهران مهام تهیه کننده و مهران غفوریان بازیگر در این دیدار حضور داشتند. ملکه رنجبر مدت هاست از بیماری پارکینسون هم رنج می برد.

ملکه رنجبر ـ هنرمند پیشکسوت ـ متولد سال 1317 در رشت است. او از سن شش سالگی فعالیت هنری خود را شروع کرد. این بازیگر پیشکسوت مدتی است در بستر بیماری به سر می برد. «زیر آسمان شهر»، «آشپزباشی»، «سایه روشن» و ... از جمله مجموعه های تلویزیونی است که ملکه رنجبر در آنها به ایفای نقش پرداخته است.

عکس عیادت مهران غفوریان از ملکه رنجبر در بیمارستان

وضعیت جسمانی ملکه رنجبر پس از جراحی قلب باز
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 7
برگرفته از ایسنا / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 6 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف