نمناک فرهنگ و هنرچهره ها آخرین وضعیت ملکه رنجبر از زبان فرزندش
ملکه رنجبر ، ملکه رنجبر بعد از عمل جراحی
فریبرز ایروانی فرزند ملکه رنجبر درخصوص آخرین وضعیت جسمانی مادرش گفت: مادرم بعد از عمل جراحی قادر به راه رفتن نیست و با کمک راه میرود.
تاریخ انتشار : 7 آبان 1396

وضعیت راه رفتن ملکه رنجبر بعد از عمل جراحی

ملکه رنجبر بانوی هنرمند پیشکسوت کشورمان هفته گذشته یک عمل جراحی سنگین را پشت سر گذاشت و با بهبود شرایط جسمانی اش به منزل منتقل شد اما به دلیل کهولت سن و عوارض بعد از جراحی قادر به راه رفتن نیست.

فریبرز ایروانی فرزند ملکه رنجبر درباره آخرین وضعیت جسمانی این هنرمند پیشکسوت گفت:مادرم روز پنجشنبه از بیمارستان مرخص شد و در حال حاضر در خانه بستری است در این میان دکتر برای معاینه و کمک به احیای راه رفتن مادر در منزل حضور می یابد.

ملکه رنجبر قادر به راه رفتن نیست

وی افزود:مادرم به جهت سن بالا و ضعف جسمانی ناشی از عمل سنگین، قادر به راه رفتن نیست و با کمک راه می رود. این هنرمند تحت مراقبت ویژه است و پرستار شبانه روز در کنار مادر حضور دارد چون دوره حساس و مهمی را پشت سر می گذارد و همچنان نمیتواند کسی را ملاقات کند تا ویروس سرماخوردگی و عفونت های دیگر در بدن او نفوذ نکند.

ایروانی درباره روند درمانی ملکه رنجبر اظهار کرد:درحال حاضر مادرم قدم های کوچکی بر می دارد که خدا بخواهد به تدریج بیشتر می شود و امیدواریم در یک پروسه 3 ماهه به شرایط متعادل و خوبی برسد.

وی درباره تشخیص پزشکان نیز توضیح داد:در زمان های مختلف باید حال مادرم مورد بررسی پزشکان قرار گیرد تا روند بهبودش طی شود ولی تا این مرحله پزشکان از جراحی، برگشت از بیهوشی و هوشیاری وی رضایت داشته اند و در حال حاضر فقط باید توان جسمی این هنرمند افزایش پیدا کند.

ملکه رنجبر

 ملکه رنجبر بازیگر سریال زیر آسمان شهر

ایروانی به هنرمندان و مسئولانی که تا امروز به ملاقات این هنرمند پیشکسوت آمده اشاره و بیان کرد:بسیاری از دوستان اصرار به ملاقات مادر داشتند از جمله مهران مدیری و حمید لولایی، اما به جهت ممنوعیت ملاقات از آن ها خواستیم که خود را به زحمت نیندازند.
وی ادامه داد:مهران غفوریان نیز محبت زیادی به مادرم دارد و همچنان نیز جویای حال مادر است، مسئولان صدا و سیما، مسئول محترم سازمان بازنشستگان شهرداری تهران، علی نجفی شهردار تهران از کسانی بودند که برای ملاقات مادرم حضور پیدا کردند و سایر دوستان هم با تماس تلفنی جویای حال این هنرمند بودند.

ایروانی خاطرنشان کرد:از تمام مردم قدردانی می کنم که در این شرایط نگران کننده توجه ویژه ای داشتند و برای ما قوت قلب بودند، امیدواریم این روند رو به بهبود باشد تا این هنرمند را برای مردم و خانواده حفظ کنیم.

آخرین وضعیت ملکه رنجبر از زبان فرزندش

آخرین وضعیت ملکه رنجبر از زبان فرزندش
:
امتیاز : 3 تعداد رای : 5
برگرفته از خبرگزاری میزان / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 3 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف