نمناک فرهنگ و هنرچهره ها ملکه رنجبر دوباره راهی بیمارستان شد!
ملکه رنجبر ، ملکه رنجبر بازیگر
ملکه رنجبر بازیگر پیشکسوت کشورمان برای بررسی شرایط جسمانی بعد از عمل جراحی دوباره راهی بیمارستان میشود.
تاریخ انتشار : 14 آبان 1396

مشکلاتی که ملکه رنجبر را دوباره راهی بیمارستان میکند

ملکه رنجبر بازیگر پیشکسوت سریال زیر آسمان شهر چند هفته گذشته به دلیل مشکلات قلبی به بیمارستان مراجعه کرد و تحت عمل جراحی قرار گرفت. با گذشت زمان شرایط جسمانی این بازیگر کشورمان بهبود یافته است اما همچنان در راه رفتن مشکلاتی وجود دارد. فرزند ملکه رنجبر درباره آخرین وضعیت جسمانی این هنرمند کشورمان میگوید.

آخرین وضعیت جسمانی ملکه رنجبر

فریبرز ایروانی فرزند ملکه رنجبر ، درباره آخرین وضعیت جسمانی مادرش گفت:مادر پس استراحت چند روزه ای که در منزل داشته روند بهبودی نسبتا خوبی دارد اما امروز باید برای بررسی وضعیت بعد از جراحی به بیمارستان مراجعه کنیم.

وی درباره اقداماتی که قرار است فردا در بیمارستان انجام شود توضیح داد:متاسفانه مادرم مقدار کمی در ناحیه روده دچار مشکل شده است که باید بررسی شود و همچنین امیدوارم بعد از مراحل سونوگرافی، اکو و آزمایشات روند بهبودی وی فراهم شود.

ملکه رنجبر

ملکه رنجبر همچنان در راه رفتن با مشکل مواجه است

ایروانی درباره وضعیت راه رفتن ملکه رنجبر اظهار کرد:روند راه رفتن مادرم همچنان با وجود فیزیوتراپی به کندی پیش می رود و با توجه به شرایط سنی و عمل سنگینی که داشته باید سه ماه استراحت مطلق کند تا به شرایط عادی دست پیدا کند.
ایروانی خاطر نشان کرد:هفته پر تلاطمی را سپری کردیم و امیدواریم دوره نقاهت بعد از عمل هم طی شود تا این هنرمند دوباره برای مردم حفظ شود و به جامعه هنری بازگردد.

ملکه رنجبر دوباره راهی بیمارستان شد!

ملکه رنجبر دوباره راهی بیمارستان شد!
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از خبرگزاری میزان / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف