نمناک فرهنگ و هنرچهره ها روایت فرزند ملکه رنجبر از کمک های مادرش به زلزله زدگان
ملکه رنجبر ، وضعیت جسمانی ملکه رنجبر
فریبرز ایروانی فرزند ملکه رنجبر در یک گفتگو از آخرین وضعیت جسمانی مادرش گفت و درباره کمک های ملکه رنجبر به زلزله زدگان بم صحبت کرد.
تاریخ انتشار : 5 آذر 1396

آخرین وضعیت جسمانی ملکه رنجبر

ملکه رنجبر بازیگر پیشکسوت کشورمان به دلیل ناراحتی قلبی تحت عمل جراحی قرار گرفت و خوشبختانه بعد از گذشت یکماه از این جراحی شرایط جسمانی مناسبی را پشت سر میگذارد.

فریبرز ایروانی فرزند ملکه رنجبر درباره آخرین وضعیت جسمانی مادرش گفت:مادر از نظر جسمانی پیشرفت زیادی داشته است و می تواند با واکر زمان بیشتری در منزل راه برود اما همچنان نیاز به پرستاری 24 ساعته دارد.

وضعیت جسمانی ملکه رنجبر رضایت بخش بود

وی افزود:مادر در هفته آینده برای مرحله دوم بررسی ها و آزمایشات به بیمارستان مراجعه می کند تا با انجام آزمایشات جدید وضعیت کلی او بعد از گذشت یک ماه پس از عمل مشخص شود. امیدوارم نتیجه این آزمایشات نیز همچون آزمایشات مرحله اول خوب باشد و جای نگرانی وجود نداشته باشد.
ایروانی روند بهبود ملکه رنجبر را رضایت بخش دانست و توضیح داد:نظرات پزشکی درباره وضعیت مادرم رضایت بخش است چون وضعیت بهبودی وی با توجه به سنش از انتظار تیم پزشکی بهتر و سریع تر بوده است و امیدواری وجود دارد که با دعای خیر مردم طول درمان او از 3 ماه کمتر شود.


ملکه رنجبر

ملکه رنجبر بازیگر پیشکسوت کشورمان

وی درباره نگرانی که درباره ملکه رنجبر وجود دارد اظهار کرد:به جهت روحیه لطیف هنرمندان و خصیصه درونی و وجودی در اجتماع بودن آنها بیشترین نگرانی ما در زمینه وضعیت روحی مادر است به ویژه که خانه نشینی و دسترسی نداشتن به مردم او را آزار می دهد.

فرزند ملکه رنجبر ادامه داد:با توجه به این که مادر دوست دارد در برنامه های خیریه حضور پیدا کند اگر روند بهبود جسمانی وی به شکل فعلی ادامه پیدا کند او را به این برنامه ها خواهیم برد به ویژه که مادر اعتقاد دارد که خداوند عمر دوباره به او هدیه داده است و حتی اگر کوتاه مدت هم باشد دوست دارد آن را با مردم خوب کشور شریک باشد و "می گوید:می خواهم برای نیازمندان قدم بردارم و در راه خوشحال کردن دل های آنان مفید باشم". اما باید دوره نقاهت وی طی شود تا بتوانیم خواست قلبی وی یعنی در کنار مردم بودن محقق شود.
ایروانی درباره ناراحتی مادرش در این روزها درباره زلزله زدگان کرمانشاه بیان کرد:در این روزها زلزله کرمانشاه فکر او را مشغول کرده و او را ناراحت می کند چون نمی تواند کمکی کند. او عضو افتخاری هلال احمر است و در زمان زلزله بم به مردم آن منطقه کمک می کرد، دو هفته در کنار آنان در چادر زندگی کرد و در حال حاضر که از کمک رسانی ناتوان است احساس ناراحتی می کند، چرا که با وضعیت جسمی کنونی نمی تواند قدمی برای زلزله زدگان بردارد.
وی خاطر نشان کرد:هنرمندان و همکاران مادرم بیشتر به ملاقات او بیایند تا خود را دور از فضای هنری حس نکند و شرایط برای بازگشت دوباره او در عالم هنر فراهم شود.

روایت فرزند ملکه رنجبر از کمک های مادرش به زلزله زدگان

روایت فرزند ملکه رنجبر از کمک های مادرش به زلزله زدگان
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از خبرگزاری میزان / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف