نمناک اخبارسیاست سو رفتار جنسی ترامپ با ملکه زیبایی فنلاند + تصاویر
ملکه زیبایی فنلاند ، فنلاند
نینی لاکسونن ملکه زیبایی فنلاند دوازدهمین زنی است که از ترامپ برای انجام رفتار غیراخلاقی شکایت می کند و می گوید: ترامپ در حال گرفتن عکس رفتار نامناسبی با من داشت.
تاریخ انتشار : 8 آبان 1395

ملکه زیبایی فنلاند از ترامپ شکایت کرد

زن زیبایی کشور فنلاند در سال 2006 نامزد حزب جمهوریخواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را به سوء رفتار جنسی متهم کرد.

ملکه زیبایی فنلاند

شکایت ملکه زیبایی فنلاند از ترامپ به دلیل سو رفتار جنسی

زن زیبایی کشور فنلاند در سال 2006 نامزد حزب جمهوریخواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا را به سوء رفتار جنسی متهم کرد.ملکه زیبایی فنلاند در سال 2006 دوازدهمین زنی است که «دونالد ترامپ» نامزد جمهوریخواه انتخابات آمریکا را به سوء رفتار جنسی متهم کرد.

ملکه زیبایی فنلاند

عکس ملکه زیبایی فنلاند و ترامپ


«نینی لاکسونن» مدعی شد نامزد 10 سال پیش زمانی که در کنار نامزد جمهوریخواهان آمریکا ایستاده بوده تا با او عکس یادگاری بگیرد ترامپ بدن او را لمس کرده است.

لاکسونن که در حال حاضر 30 ساله است در روزنامه فنلاندی «ایتا-سانومات» گفته است در سال 2006 در نیویورک مورد تعرض دونالد ترامپ قرار گرفته است.

نینی لاکسونن

نینی لاکسونن ملکه زیبایی فنلاند

این زن فنلاندی افزود:«برخی از افراد به من می گفتند که ترامپ به این دلیل به من علاقه دارد که من شبیه همسر او ملانیا هستم.»نامزد حزب جمهوریخواه آمریکا گفته است این اتهامات را بی جواب نخواهد گذشت و پس از انتخابات ریاست جمهوری این زنان را تحت تعقیب قضایی قرار خواهد داد. ترامپ این زنان را دروغگو خطاب کرده است.

ملکه زیبایی فنلاند

شکایت ملکه زیبایی فنلاند از ترامپ

سو رفتار جنسی ترامپ با ملکه زیبایی فنلاند + تصاویر

سو رفتار جنسی ترامپ با ملکه زیبایی فنلاند + تصاویر
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 27
برگرفته از جام نیوز /ن
این مطلب مفید بود ؟ 18 9
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف