نمناک اخبارسیاست بالاخره ملیت اصلی ترامپ کجاست؟
ملیت ترامپ ، ترامپ
یکی از روزمانه های آمریکا برای پایان دادن به بحث ملیت ترامپ که به آسیا نسبت داده می شد با انتشار نام مادر و جزئیاتی از سلاله خانواده رئیس جمهور آمریکا ماجرا را روشن کرد.
تاریخ انتشار : 25 آبان 1395
بازدید : 5,885 نفر

ملیت ترامپ چیست؟ پاکستان یا روسیه؟

 روزنامه تایمز در مقاله ای نوشت رئیس جمهور منتخب آمریکا، روسی الاصل و از نوادگان موسس روسیه است. روزنامه تایمز در مقاله ای تحت عنوان «ترامپ از سلاله حاکم روسیه» نوشت:«دونالد ترامپ» رئیس جمهوری منتخب آمریکا از نوادگان «روریک» بنیانگذار روسیه است.

ملیت ترامپ

ملیت ترامپ روسی الاصل است

ملیت ترامپ روسی است!

«مارک بینیتز» در این مقاله نوشته است:به نوشته یک روزنامه روسی، بعد از بررسی اطلاعات مربوط به شجره نامه، مشخص شد که مادر ترامپ، اسکاتلندی و از بستگان روریک، موسس روسیه در قرن نهم دارد.نویسنده مقاله افزود:«ماری آن ترامپ» مادر رئیس جمهور منتخب آمریکا در سال 1912 در اسکاتلند متولد شد و زمانی که 17 سال داشت به ایالات متحده نقل مکان کرد.به نوشته این روزنامه روسی، ترامپ از نسل سی و ششم روریک است.این روزنامه افزود:اجداد ترامپ از بستگان نزدیک روریک و «هنری سوم» پادشاه انگلیس هستند.

نویسنده این مقاله خاطرنشان کرد که «سلاله خانواده روریک از قدیمی ترین نژادها در اروپای قدیم محسوب می شود که تا سال 1598 در روسیه حکومت می کردند.»

بالاخره ملیت اصلی ترامپ کجاست؟

بالاخره ملیت اصلی ترامپ کجاست؟
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 12
برگرفته از تسنیم /ن
این مطلب مفید بود ؟ 11 1
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف