نمناک ورزشفوتبال واکنش برانکو به دیپورت ملی پوش های پرسپولیس
پرسپولیس ، تمرینات پرسپولیس
ملی پوش های پرسپولیس که همگی جزو اصلی ترین بازیکنان برانکو هستند حال و اوضاع خوبی در تمرینات ندارند.
تاریخ انتشار : 18 دی 1395

ملی پوش های بی روحیه در تمرینات پرسپولیس

کی روش سرمربی تیم ملی بعد از انتقادات برانکو 7 ملی پوش پرسپولیس را از اردوی تیم ملی کنار گذاشت و آنها را راهی تهران کرد. ملی پوشان پرسپولیس بعد از اخراج از اردوی تیم ملی شب گذشته به تهران بازگشتند و امروز هم برای برگزاری جلسه با طاهری در باشگاه پرسپولیس حاضر شدند. 7 ملی پوش پرسپولیس که همگی جزو اصلی ترین بازیکنان برانکو هستند حال و اوضاع خوبی در تمرینات ندارند.

اوضاع این روزهای پرسپولیس برای تیمی که قهرمان نیم فصل شده و برای بالابردن جام در پایان فصل بی تابی می کند، مناسب نیست.

در حالی که قهرمانی این تیم در نیم فصل قرمزها را به شکستن طلسم 9 ساله امیدوار کرده بود اما اتفاقات ناخوشایندی برای این تیم افتاده که می تواند سرنوشت پرسپولیس را تحت تأثیر قرار دهد.

* ملی پوشان بی روحیه در تمرینات پرسپولیس

وقتی کارلوس کی روش ملی پوشان پرسپولیس را از اردوی تیم ملی به تهران دیپورت کرد، برانکو ایوانکوویچ در خلوت خود جشن پیروزی گرفت و از این که توانست ستاره هایش را از مرد پرتغالی پس بگیرد، خوشحال بود. وقتی پرسپولیسی های مغموم به فرودگاه رسیدند و از کنار استقبال هواداران بی تفاوت عبور کردند، معلوم شد ماجرا چیز دیگری است.

پرسپولیس

برانکو از دیپورت شدن بازیکنانش جا خورد

برانکو شاد و خوشحال به تمرین رفت و خودش را برای استقبال از ملی پوشانش آماده کرد اما آنها به جای تمرین به باشگاه رفتند تا در جلسه با اعضای هیأت مدیره تکلیفشان را روشن کنند.

این جا بود که برانکو فهمید رودست بدی از کی روش خورده است. او توانست ملی پوشانش را از کی روش پس بگیرد اما حال و هوای این روزهای بازیکنان پرسپولیس هیچ شباهتی به قبل از رفتن به دوبی ندارد.

٧ ملی پوش پرسپولیس که همگی جزو اصلی ترین بازیکنان برانکو هستند حال و اوضاع خوبی در تمرینات ندارند. آنها از روز پنجشنبه به تمرین پرسپولیس رفتند اما در سکوت محض تمرین می کنند و خبری از شوخی و روحیه خوب نیست.

اتفاقات رخ داده بین کی روش و برانکو که در نهایت به دیپورت شدن بازیکنان پرسپولیس از تیم ملی منجر شد، روی رابطه آنها با ایوانکوویچ هم تأثیر گذاشته است. با این حرف کی روش که پرسپولیسی ها را فقط در فیفادی به تیم ملی دعوت می کند، آنها احساس خطر کرده اند.

ملی پوشان پرسپولیس در صورت از دست دادن جام جهانی خیلی چیزهای دیگر را هم از دست می دهند و استرس این اتفاق روی عملکرد آنها تأثیری منفی می گذارد.

واکنش برانکو به دیپورت ملی پوش های پرسپولیس

واکنش برانکو به دیپورت ملی پوش های پرسپولیس
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 2
برگرفته از جام نیوز / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 1 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف