نمناک اخبارجامعه جزئیات کشته شدن پلیس جوان توسط ملی پوش بانوان + عکس
ملی پوش مست ، بانوان ملی پوش فوتسال
ماجرای کشته شدن پلیس جوان به دست بانوی ملی پوش مست در حالی پیگیری که می شود که پدر امید زارع زاده درخواست قصاص از متهم کرده است.
تاریخ انتشار : 2 آبان 1396

ماجرای کشته شدن پلیس جوان به دست ملی پوش مست به کجا رسید؟

گروهبان یکم امید زارع زاده از پرسنل کلانتری 127 نارمک تهران در مورخه 96/2/22 پس از اتمام آماده باش نیمه شعبان در حین بازگشت به منزل با یکدستگاه خودرو پژو 206 تصادف و آسمانی شد.

راننده خودرو یکی از بانوان ملی پوش فوتسال بود و موضوعی که باعث شد پرونده این ملی پوش سنگین شود وجود الکل زیاد در خون او هنگام حادثه است.

پدر امید می گوید:گفته شده کسی که پسرم را کشته، مست نبوده است. در حالی که مطابق مدارک پرونده، پزشکی قانونی وجود درصد بالایی از الکل را در خون راننده تایید کرده اند. شب ولادت امام زمان (عج) این اتفاق افتاد و پسرم را در حین ماموریت کشته شد. پسرم را پرپر کرده اند و حالا ادعاهایی خارج از واقعیت مطرح می کنند. عموی این بازیکن با من تماس گرفت و گفت وجود الکل به خاطر اسپری دندان بوده است. کدام دارو یا اسپری این همه الکل دارد؟

امید زارع زاده

درگذشت امید زارع زاده

وی همچنان ادامه می دهد:آن ها (خانواده ملی پوش فوتسال) دو بار اعتراض کرده اند که هربار نیز دادگاه، راننده را مقصر دانسته است. برخی از مدیران ورزشی نیز ابتدا به دنبال گرفتن رضایت بودند اما وقتی متوجه شدند این بازیکن مست بوده، از وساطت منصرف شده و خودشان را کنار کشیدند.

زارع زاده اضافه کرد:کسانی که قصد حمایت از این بازیکن را داشته اند، در مصاحبه ها می گویند فرزندم، سرباز نیروی انتظامی بوده است در حالی که پسرم از دو سال و نیم پیش به استخدام نیروی انتظامی درآمده و به دنبال گرفتن انتقالی به یزد بود. او گروهبانیکم بود و قرار بود به زودی او را در لباس دامادی ببینم اما پسر دسته گلم را پرپر کردند.

تشییع پیکر امید زارع زاده

تشییع پیکر امید زارع زاده

پدر و مادر این بازیکن بیست روز بعد از ماجرای تصادفبه ایران آمده اند. ما یزدی هستیم و چنین چیزهایی در خانواده های ما تقبیح می شود. بعد خانواده قاتل می گویند اگر هر کسی بود فرار می کرد و این دختر که جای خود دارد.

درخواست قصاص دارم

پدر امید همچنین بیان کرد:از قاضی پرونده، درخواست اشد مجازات را برای قاتل کرده ایم. اگر این اتفاق در یک تصادف عادی می افتاد، گذشت می کردم اما کسی را که در حال مستی این کار را کرده، نمی توان بخشید. شاید این پرونده یک سال دیگر بسته شود اما حتی شده پول دیه را هم می دهم تا او را قصاص کنم. از قانون هم اطلاع دارم و می دانم برای قتل در حادثه رانندگی، راننده را اعدام نمی کنند اما این دختر حالت عادی نداشته و می خواهم او را پای چوبه دار بکشانم.

امید زارع زاده

عکس و تشییع پیکر امید زارع زاده

جزئیات کشته شدن پلیس جوان توسط ملی پوش بانوان + عکس

جزئیات کشته شدن پلیس جوان توسط ملی پوش بانوان + عکس
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 35
برگرفته از فانوس - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 29 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف