نمناک اخبارسیاست اعلام ممنوعیت تماشای تلویزیون توسط داعش!
داعش ، فتواهای داعش
گروه تروریستی تکفیری داعش در ادامه وضع قوانین دشوار و اجبار ساکنان نواحی تحت اشغال خود به اجرای این قوانین، این بار تماشای تلویزیون را برای ساکنان شهر رقه سوریه را ممنوع کرده است.
تاریخ انتشار : 18 مرداد 1394

منابع محلی در شهر رقه سوریه اعلام کردند که گروه تروریستی داعش در ادامه وضع قوانین دشوار و اجبار ساکنان نواحی تحت اشغال خود به اجرای این قوانین، این بار تماشای تلویزیون را برای ساکنان این شهر ممنوع کرده است.

فعالان بومی شهر رقه، واقع در شمال سوریه و پایتخت خود خوانده گروه تروریستی داعش اعلام کردند که این گروه تروریستی تماشای تلویزیون را برای ساکنان این شهر به استثنای روز جمعه ممنوع کرده تا آنها در طول ایام هفته به صوت قرآن گوش دهند.

داعشپیش ازاین نیز استفاده از اینترنت را در رقه محدود کرده بود و در حال حاضر کافی نت ها تنها از ساعت 9 صبح تا پنج عصر اجازه فعالیت دارند و برای کسانی که این قانون را زیر پا بگذارند مجازات های سنگینی وضع شده است و کافی نت خاطی برای مدتی معین تعطیل خواهد شد.
 

اعلام ممنوعیت تماشای تلویزیون توسط داعش!

اعلام ممنوعیت تماشای تلویزیون توسط داعش!
:
امتیاز : 2.9 تعداد رای : 7
برگرفته از ایسنا - /م
این مطلب مفید بود ؟ 4 3
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف