نمناک فرهنگ و هنرچهره ها ماجرای ممنوع التصویری شیرین صمدی چیست؟!
شیرین صمدی ، شیرین صمدی ممنوع التصویر
تهیه کننده برنامه عصر خانواده در خصوص ممنوع التصویری شیرین صمدی گفت : شیرین صمدی ممنوع التصویر نیست اما با او همکاری نمی کنیم.
تاریخ انتشار : 25 تیر 1396

شیرین صمدی ممنوع التصویر نیست!

شیرین صمدی مجری جوان تلویزیون چند روز پیش با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش خبر از ممنوع التصویر بودن بخاطر ایفای نقش در یک تئاتر را داد اما واقعیت این ماجرا هنوز اثبات نشده است .

ناگفته های تهیه کننده عصر خانواده درباره شیرین صمدی

تهه کننده برنامه " عصر خانواده" با اشاره به اینکه امکان استفاده از مجریان دیگری برای برنامه " عصر خانواده" وجود دارد، گفت:شیرین صمدی ممنوع التصویر نیست اما با او همکاری نمی کنیم.
علی اکبر کریمی تهیه کننده برنامه تلویزیونی " عصر خانواده" گفت:شیرین صمدی که اجرای برنامه " عصر خانواده" را بر عهده داشت ممنوع التصویر نیست و دلیل نوشتن مطلبی با چنین مضمونی را باید از خود او جویا شد.

وی ادامه داد:شیرین صمدی ممنوع التصویر نیست اما در شرایط کنونی با او همکاری نمی کنیم.

 شیرین صمدی

خبر ممنوع التصویری شیرین صمدی تکذیب شد

کریمی تصریح کرد:هم اکنون خانم بناکار اجرای برنامه " عصر خانواده" را بر عهده دارد و در ادامه روند این برنامه از مجریان دیگری هم استفاده می کنیم.

وی در ادامه صحبت های خود اظهارکرد:بر اساس روال کاری که برای خود ترسیم کرده ایم، به طور معمول پس از مدتی که موضوعات برنامه را تغییر می دهیم ، سعی می کنیم از مجری هایی استفاده کنیم که درباره آن موضوع تخصص کافی داشته باشند و با محورهای لازم آشنایی کامل داشته باشند.

تهیه کننده برنامه تلویزیونی " عصر خانواده" خاطرنشان کرد:قرارداد من با تلویزیون برای ساخت برنامه " عصر خانواده" تا پایان سال ادامه دارد. این برنامه هر روز ساعت 17:30 تا 18:30 میهمان مخاطبان تلویزیون می شود.

گفتنی است، شیرین صمدی که پیش تر اجرای برنامه " عصر خانواده" را بر عهده داشت، چند روز پیش در صفحه شخصی اش خبر از ممنوع التصویری خود به دلیل بازی در یک نمایش داده بود که این موضوع بر اساس صحبت های تهیه کننده این برنامه، از سوی تلویزیون تکذیب شد.

ماجرای ممنوع التصویری شیرین صمدی چیست؟!

ماجرای ممنوع التصویری شیرین صمدی چیست؟!
:
امتیاز : 3 تعداد رای : 5
برگرفته از میزان / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 3 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف