نمناک فرهنگ و هنرچهره ها شواهد ممنوع التصویر شدن نرگس محمدی + تصاویر
نرگس محمدی ، ستایش 2
پس از بازگشت بازیگران و هنرمندان حامی تیم ملی از جام جهانی برزیل صحبت هایی مبنی بر ممنوع التصویر شدن تعدادی از این بازیگران از جمله نرگس محمدی بود که در ادامه شواهد موجود بر این موضوع را می خوانید.
بازدید : 72,391 نفر

اخیرا خبرهایی درباره ممنوع التصویری هنرمندان و بازیگرانی که به برزیل سفر کرده بودند از جمله نرگس محمدی بازیگر سریال در حال پخش ستایش ، منتشر شده اما مسئولان سازمان صدا و سیما تاکنون در این باره اظهارنظری نکرده اند.

سایت انارپرس نوشت:بعد از حضور نرگس محمدی ( بازیگر نقش ستایش ) در برزیل و انتشار عکس هایی از وی، دو قسمت از این سریال پخش شده، بدون اینکه حتی یک ثانیه تصویر این بازیگر نمایش داده شود.
 

نرگس محمدی ، لیندا کیانی و فاطمه گودرزی در برزیل

تاکنون 67 قسمت از سریال ستایش پخش شده اما در دو قسمت آخر این سریال، هیچ سکانسی از این بازیگر نمایش داده نشده است. علاوه بر این، قسمت 65 سریال ستایش - که قبل از سفر بازیگران به برزیل پخش شد - با سکانسی به پایان رسید که حال بازیگر اصلی یعنی ستایش به دلیل بیماری، به وخامت گرایید و قاعدتا در قسمت های بعدی مخاطب منتظر بود تا ببیند چه بر سر او آمده اما در دو قسمت بعد، به این موضوع پرداخته نشد.
 

ستایش

از سوی دیگر تا قسمت 65، سریال ستایش ساعت 21:31 جمعه شب ها پخش می شد اما دو قمست اخیر که تصویر بازیگر نقش اصلی این سریال به نمایش در نیامده، ساعت پخش سریال به ساعات پایانی شب منتقل شده است. از جمله اینکه قسمت 67 این سریال، ساعت 23:15 جمعه 3 مرداد پخش شد.

شواهد ممنوع التصویر شدن نرگس محمدی + تصاویر

شواهد ممنوع التصویر شدن نرگس محمدی + تصاویر
:
امتیاز : 3.7 تعداد رای : 185
برگرفته از بولتن -/ ک
این مطلب مفید بود ؟ 137 48
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف