نمناک تکنولوژیاینترنت مناطق تحت پوشش 3g و 4g در ایران + نقشه
3g و 4g ، نقشه مناطق تحت پوشش 3g و 4g
برای اطلاع از پوشش دهی اپراتورهای 3g و 4g در هر نقطه از ایران شما میتوانید از روی نقشه آن را بررسی کنید.

پوشش دهی 3g و 4g 

برای مصرف کنندگان معمولی، 3G و 4G از مرموزترین واژه های لغت نامه دنیای گوشی هوشمند بوده است که مدام برای فروش گوشی های هوشمند و تبلت ها استفاده می شوند. اگر می خواهید گوشی تازه ای بخرید، جواب قطعی برایتان وجود ندارد و همیشه نباید سراغ عدد بالاتر بروید.

اگر شما هم از کاربران شبکه 3G و 4G هستید مطمئنا از پوشش دهی اپراتور تان در نقاط مختلف کشورمان خبر ندارید و پیدا کردن نقطه ای که پوشش شبکه های فوق در آن وجود دارد برای شما کاری سخت و طاقت فرسا است . تا انتهای مطلب با ما باشید تا از نقاط تحت پوشش این اپراتورها روی نقشه مطلع شوید .

شما می توانید از طریق امکانات وب سایت opensignal از پوشش دهی دقیق تمامی اپراتورها در سطح جهان از خدماتی مانند 3G ، 2G و 4G در منطقه خود مطلع شوید .

جهت استفاده از این سرویس به منظور مشاهده مناطق تحت پوشش اپراتور ها به اینجا مراجعه کرده و ابتدا نام شهر خود را وارد کرده و سپس با کم کردن زوم نقشه شهر خود رو ابتدا پیدا کرده و بعد روی شهر خود زوم کنید. با افزاش زوم و شناسایی بهتر نقشه از سیگنال ها، در کنار صفحه در کادری مشکی اپراتور های مختلف ظاهر میشوند.

3g و 4g

نقشه مناطق تحت پوشش 3g و 4g 

 شما می تونید در بالای کادر مشکی رنگ (پایین سمت راست صفحه) با تیک زدن هر کدام از شبکه ها (2G 3G 4G) جست وجو رو محدود تر بکنید .
در این نقشه مناطقی که رنگ قرمز مشخص شده اند نشان دهنده سیگنال قوی این خدمات می باشد و رنگ آبی نشان از ضعیف ترین سیگنال موجود می باشد که در ان منطقه وجود دارد .

مناطق تحت پوشش 3g و 4g در ایران + نقشه

مناطق تحت پوشش 3g و 4g در ایران + نقشه
:
امتیاز : 2.2 تعداد رای : 27
برگرفته از عصر خبر -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 12 15
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف