منزل رنگ زرد
اگر دوست دارید منزلی گرم و پر انرژی داشته باشید بهترین ترکیب رنگ برای دکوراسیون شما زرد و قهوه ای است.

ترکیب رنگ زرد و قهوه ای در منزل

گاهی اوقات ممکن است رنگ قهوه ای در طراحی های داخلی و دنیای فشن تبدیل به یک رنگ کسل کننده و خسته کننده شود. از آنجایی که منازل اکثر ما ایرانی ها با تم رنگی غالب قهوه ای دکوراسیون شده است، لزوم توجه به ترکیب های زیبا و مناسب با رنگ قهوه ای به خوبی احساس می شود، چرا که قهوه ای در تمام عناصر دکوراتیو، مبلمان، میز و صندلی ها به وفور به چشم میخورد و هم اینکه رنگ سنگین و انعطاف پذیری برای هماهنگ شدن با سایر رنگ ها می باشد.

رنگ روشن، شاداب و گرم زرد با قرار گرفتن کنار رنگ قهوه ای، ترکیب رنگ زیبایی را ایجاد می کند. سایه های رنگ زرد، بیننده با به سمت شاد بودن سوق می دهد و ترکیب آن با قهوه ای، به تقویت سلامت احساسی کمک می کند.

منزل رنگ زرد

دکوراسیون منزل به رنگ زرد و قهوه ای

انتخاب یک توناژ رنگی مناسب قهوه ای برای دکوراسیون منزل نیز می تواند الهام بخش، سنتی، دنج، و بسیار پرجلوه باشد. همه این ویژگی ها بستگی به این دارد که رنگ قهوه ای با چه رنگی ترکیب می شود.
تحقیقات روانشناسان نشان می دهد رنگ زرد، از رنگ هایی است که بیشتر مردم به آن واکنش مثبت نشان می دهند. ترکیب رنگ زرد و قهوه ای یادآور گرما، خورشید و انرژی بخشی آن است. در ادامه تصاویری استفاده از این ترکیب رنگ ایده آل را در چیدمان برای شما قرار داده ایم. با ما همراه باشید.

منزل رنگ زرد

ترکیب رنگ زرد و قهوه ای در منزل

در سالن پذیرایی اولین مکانی است که مهمانان در آنجا حضور پیدا می کنند بنابراین انتخاب دکوراسیون و ترکیب رنگ مناسب و زیبا حائز اهمیت می باشد چرا که زیبایی فضای داخلی خانه را چندین برابر می کند.در دکوراسیون داخلی منازل اکثر ایرانی ها تم رنگ قهوه ای بسیار به کار رفته است. شاید به نظر برسد که رنگ قهوه ای رنگی بی روح و خسته کننده می باشد اما با ترکیب رنگ زرد پرانرژی و ایده آل میشود.

در هر اتاقی که دارای ترکیب های رنگی گرمی از قهوه ای مانند، قهوه ای مایل به زرد، خاکستری مایل به قهوه ای و همه قهوه ای های با تن متوسط باشد، هر رنگ تاکیدی دیگر به خوبی با آن جور می شود. یک تابلوی هنری زرد و کوسن های روشن به رنگ زرد در مقابل رنگ های خنثی دیوارهای این اتاق نشیمن شیک به خوبی مورد توجه قرار می گیرد.

منزل رنگ زرد

منزل گرم و پرانرژی با رنگ زرد و قهوه ای

رنگ زرد خالص یکی از رنگ های زنده وهماهنگ با قهوه ای می باشد. یک انتخاب منحصر به فرد در ترکیب با رنگ قهوه ای که ظاهری خاص را به همراه دارد، هر چند که ممکن است خیلی ترکیب رنگی انعطاف پذیری نباشد، اما اگر یک اتاق به خوبی طراحی و دیزاین شود واقعا انتخاب این ترکیب رنگی ارزشش را دارد.

منزل رنگ زرد

رنگ زرد و قهوه ای در دکوراسیون منزل

منزلی پرانرژی با ترکیب رنگ زرد و قهوه ای + عکس

4.212
این مطلب مفید بود ؟102
منبع : دنیای مد نمناک -/ح
نظرات
وبگردی