نمناک سبک زندگیگردشگری 10 منطقه گردشگری ارزان و شگفت انگیز
منطقه گردشگری ، منطقه توریستی
10 منطقه گردشگری جایگزین که هم گردشگران و توریست های کمتر و هم هزینه های کمتری دارند!

10 منطقه گردشگری 

هنگامی که ما قصد سفر می کنیم ، فقط در نظر می گیریم که محلی جذاب باشد و بتوان خاطرات خوبی را در آن داشته باشیم . ولی متاسفانه ممکن است در آن اماکن هزینه ها زیاد و محلی شلوغ و پر رفت و آمد باشد که نتوان عکس های خوب و جذابی از آنجا داشته باشیم . به همین دلیل ما تصمیم به آشنا کردن شما با اماکنی که هم تعداد توریست ها در آنجا بسیار کم است و هم می توانند بسیار جذاب باشند و بتوانید تصاویری پر خاطره از آنجا داشته باشید .

این اماکن عبارتند از :

1-Versailles (واقع در فرانسه) - Herrenchiemsee (واقع در آلمان)

این قصر قدیمی که به اسم Versailles است و در کشور فرانسه قرار دارد و در سمت راست تصویر هم کاخ Herrenchiemsee که در کشور آلمان واقع شده است و در نگاه اول نمی توان تفاوت های این دو کاخ را تشخیص داد و بعد از مدت زمان کوتاهی و نگاه کردن عمیق به این تصویر می توان درک کرد که این دو کاخ سلطنتی قدیمی با یکدیگر شاید در نقش و نگار و رنگ داخلی تفاوت داشته باشند . ورودی کاخ واقع شده در آلمان تنها 8 یورو می باشد و این در حالی است که ورودی کاخ فرانسه حداقل 18 یورو می باشد که سالانه گردشگران و توریست های زیادی در آنجا جمع می شوند .
 
کاخ Herrenchiemsee

قصر  Versailles  و کاخ Herrenchiemsee

2-Amsterdam (واقع در هلند) - Hamburg(واقع در آلمان)

با کمی جستجو و تحقیق در مورد آمستردام ، می توانید بدانید که حداقل جمعیت آن 850 هزار است که سالانه 17 میلیون گردشگر از آنجا بازدید می نمایند و رقم کمی نیست و به همین دلیل اگر شما به این منطقه گردشگری ، مسافرت بکنید حتما باید هزینه های زیادی را در نظر بگیرید. ولی اگر برای شما معماری و نقش و نگار و زیبایی مهم است و هزینه زیادی نمی توانید داشته باشید ، ما به شما هامبورگ که در آلمان واقع شده است را پیشنهاد می کنیم که یک شهر قدیمی و باستانی می باشد که معماری و طراحی آن شباهت بسیار زیادی به آمستردام دارد .
Amsterdam (واقع در هلند) 

Amsterdam و  Hamburg 

3-Capri (واقع در ایتالیا) - the Aeolian Islands (واقع در ایتالیا)

کاپری یکی از قسمت های پر توریست در کشور ایتالیا می باشد که هزینه های زیادی در آنجا باید در نظر بگیرید و اگر شما قصد 4 روز اقامت در آنجا داشته باشید باید حداقل 320 یورو در آنجا هزینه نمایید .
اگر شما مایل به این مقدار هزینه نیستید و با نگاهی عمیق تر به قسمت های مختلف ایتالیا می توان یک بخش همانند کاپری یافت که دقیقا با همان طراحی و سبک و سیاق معماری و طراحی شده است که هم تعداد توریست در آنجا بسیار کم و هم هزینه ها بسیار کم می باشد که شباهت بسیار زیادی با یکدیگر دارند .
منطقه گردشگری

Capri و the Aeolian Islands  

4-Geirangerfjord(واقع در نروژ) - Königsee(واقع در آلمان)

یکی از اماکن گردشگری و پرطرفدار در کشور نروژ Geirangerfjord می باشد که برای رسیدن به آنجا باید هزینه های زیادی در نظر بگیرید و علاوه بر این هزینه ، هزینه ها در کشور نروژ ارزان نیستند و برای یک حمل و نقل عمومی باید در حدود 4 € هزینه نمایید و به همین دلیل باید قبل از مسافرت به کشور نروژ ، بودجه زیادی داشته باشید تا بتوانید روزهای پر خاطره را هم برای خود و هم برای خانواده تان ایجاد نمایید . اگر برای شما این مقدار هزینه مقدور نمی باشد ما به شما Königssee که در آلمان واقع شده است تا حدود بسیار زیادی به دریاچه Geirangerfjord شباهت دارد و با این تفاوت که مسافران و توریست های بسیار کمی از آنجا دیدن می کنند و به همین دلیل هزینه های پایین و کم تری در آنجا می باشد و می توانید یک سفر رویایی و زیبا و پر از خاطره برای خود و اعضای خانواده تان ایجاد نمایید و هزینه های این محل تفریحی و گردشگری تا حدود نصف می باشد .
  Geirangerfjord

 Geirangerfjord و Königssee

5-Geysers Hyukadalur ( واقع در ایسلند) - The Valley of Geysers of Rotorua (واقع در نیوزیلند)

Geysers Hyukadalur یکی از معجزه های طبیعت شمرده می شود که با این حال سالیانه تعداد زیادی توریست از این منطقه توریستی بازدید می کنند و فیلم برداری می کنند تا بتوانند خاطره برای خود ایجاد نمایند و با این حال برای رفتن ایسلند و رسیدن به این منطقه گردشگری باید هزینه بسیار زیادی بکنید . به همین دلیل یک جایگزین مناسب برای این منطقه گردشگری وجود دارد که به اسم The Valley of Geysers of Rotorua در کشور نیوزیلند واقع شده است که همانند موارد قبلی هم هزینه کمتری را شامل می شود و هم بسیار خلوت و کم جمعیت می باشد و همچنین می توانید در این منطقه گردشگری چشمه های آب گرم و سرد نیز بیابید .
 Geysers Hyukadalur

Geysers Hyukadalur و The Valley of Geysers of Rotorua

6-Stonehenge (واقع در بریتانیا) - Manpupuner (واقع در روسیه)

اگر علاقمند و در جستجوی لمس عرفانی هستید و می خواهید به Stonehenge مسافرت کنید و عکس های بسیار زیادی از آنجا بیندازید تا هم برای خودتان و هم برای اعضای خانواده تان یک خاطره دل انگیز ایجاد کنید ، Stonehenge می تواند بهترین گزینه مورد نظر باشد که طبق آخرین آمار ، در سال 2017 از این منطقه گردشگری حدود 1.5 میلیون توریست بازدید نموده اند که آمار بسیار زیادی می باشد و برای رفتن به این منطقه گردشگری باید هم هزینه زیادی بنمایید و در نگاه عمیق دیگر می توان متوجه شد که تعداد زیادی توریست از آنجا دیدن می نمایند و لذتی که می توان از آنجا بدست آورد را می تواند به کمترین میزان برساند . برای یافتن یک جایگزین مناسب می توان Manpupuner اشاره کرد که در روسیه واقع شده است و همان جذابیت های گردشگری مطابق Stonehenge را در خود موجود دارد و با این تفاوت که جمعیت بسیار کمی از انجا در سال بازدید می کنند و طبق معمول هزینه های شما نصف خواهند شد و این منطقه گردشگری یکی از 7 منطقه گردشگری مهم در روسیه محسوب می شود .
Manpupuner

Stonehenge و Manpupuner 

7-Pyramid of Cheops(واقع در مصر) - Meroe (واقع در سودان)

برای سفر کردن به اهرام مصر باید گرمای بسیار زیادی را تحمل کنید و در صف بسیار شلوغ اتوبوس ها بایستید تا نوبت به شما و افرادی که با آنها به مسافرت رفته اید برسد و هزینه ورودی به این منطقه باستانی و قدیمی 9 دلار می باشد که سالانه تعداد زیادی توریست از انجا بازدید می نمایند و نشان دهنده شلوغ بودن این منطقه گردشگری می باشد . برای معرفی یک جایگزین می توان به Meroe در سودان اشاره کرد و تقریبا طراحی و معماری Meroe با اهرام مصر شباهت زیادی دارند و دیگر نیازی نیست که گرمای بسیار زیادی را تحمل کنید و در صف بسیار شلوغ اهرام مصر بایستید و هزینه های زیادی را صرف نمایید و نقطه مثبت دیگر هم این است مسافران کمتری از این بخش بازدید می نمایند .
  Meroe

Pyramid of Cheops و  Meroe 

8-The Roman Colosseum(واقع در ایتالیا) - the Amphitheater of El Jem (واقع در تونس)

زمانی که شما به رم مسافرت می کنید ، اولین فکری که شاید به ذهن شما برسد این است که از Colosseum بازدید نمایید که طبق معمول یکی از اماکن بسیار شلوغ در این کشور می باشد که سالانه افراد زیادی از این بخش بازدید می نمایند . یک ساخته مشابه در تونس با مشخصات برابر وجود دارند با این تفاوت که تعداد افراد بسیار کمی از آنجا بازدید می کنند و ورودی برای هر نفر 6 دلار می باشد که بسیار ارزان وکم است و فیلم گلادیاتور در این محل باستانی و قدیمی تولید شده است .
 The Roman Colosseum

The Roman Colosseumو  the Amphitheater of El Jem 

9-Phuket (واقع در تایلند) - Fukuoka (واقع در ویتنام)

اگر تا به حال به تایلند مسافرت و بازدید نموده اید ، مطمئنا و بدون شک علاقه مند به مسافرت مجدد به این کشور که شامل مکان های گردشگری زیادی است ، دارید . ولی برای جایگزین ما به شما ویتنام را پیشنهاد می کنیم که بسیار زیبا است و محل گردشگری زیادی در آن واقع است و هزینه اقامت برای هر شب در هتل € 50 می باشد و سالانه توریست های کمتری از این کشور بازدید می نمایند .
Fukuoka جاذبه های گردشگری

Phuket و Fukuoka 

10-The canals of Venice(واقع در ایتالیا) - the channels of Colmar (فرانسه)

سالانه بسیاری از افراد برای قایق رانی در کانال های ونیز به ایتالیا مسافرت می کنند و با این حال می توان به شلوغی و هزینه های بسیار زیاد آنجا اشاره کرد که برای جایگزین مناسب می توان به the channels of Colmar که در فرانسه واقع شده است و با نگاهی عمیق به این کانال می توان متوجه شد که دقیقا همانند و بسیار پر شباهت با The canals of Venice می باشد و با این تفاوت که تعداد بسیار کمی از توریست ها از این کانال بازدید می کنند و هزینه ها بسیار کمتر از the channels of Colmar می باشد .
 منطقه گردشگری

The canals of Venice و  the channels of Colmar 

ارزان ترین و قشنگ ترین منطقه گردشگری در جهان

10 منطقه گردشگری ارزان و شگفت انگیز
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ ف.ن - ع.ب
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف