نمناک اخبارورزشی منوچهر شفقتیان پیشکسوت پرسپولیس لب های خود را دوخت + عکس
بازیکن پرسپولیس ، اعتصاب بازیکن پرسپولیس
منوچهر شفقتیان بازیکن سابق باشگاه پرسپولیس و تیم ملی در جهت حمایت از پیشکسوتان ورزش لبهای خود را دوخته و اعتصاب خود را اینگونه نشان داد.
تاریخ انتشار : 5 دی 1394
بازدید : 7,165 نفر

بازیکن پرسپولیس دست به اعتصاب زد

منوچهر شفقتیان ملی پوش سابق تیم پرسپولیس با لب و دهان دوخته به موسسه خبر آمده و از اعتصاب 7 روزه غذایی خود خبر داد. 

خبرنگاران خبر ورزشی می گفتند قبل از آنکه موفق به تماس با اورژانس شویم، منوچهر شفقتیان دو نامه به دست ما داد و چند سطری روی کاغذ نوشت و رفت.

منوچهر شفقتیان نوشته بود:«48 ساعت است چیزی نخورده ام، فردا یا پس فردا خونریزی معده می کنم و بیمارستان هم نمی روم. این قدر اعتصاب غذا می کنم تا خونریزی معده کنم و بمیرم. طرف حساب من باند مافیای ورزش است و با این ها می جنگم.»

او در یکی از این نامه ها نوشته بود:«در حمایت از پیشکسوتان و افتخارآفرینان فوتبال ایران که توسط مافیای ورزش به انباری فوتبال سپرده شده اند و در اعتراض به سفره های پهن شده برای دلالان، واسطه ها، رشوه بگیرها و ... لب های خود را با سوزن و نخ دوخته و در منزل مادری ام اعتصاب غذا کرده ام، اصلاً برایم مهم نیست باور کنید یا باور نکنید، دلم می خواهد اولین کسی باشم که در راه مبارزه با فساد در ورزش جان خود را تقدیم می کنم.»

در این چند روز شفقتیان هنوز لب و دهان خود را باز نکرده است. اما در شرایطی که این کار شفقتیان مورد توجه اهالی فوتبال قرار نگرفته و کسی از اهالی فوتبال به ملاقاتش نرفته، عارف لرستانی بازیگر تئاتر و تلویزیون به دیدن او رفت.

اعتصاب بازیکن سابق پرسپولیس

اعتصاب غذایی بازیکن پرسپولیس

منوچهر شفقتیان ، منوچهر شفقتیان لب و دهان خود را دوخت!

منوچهر شفقتیان پیشکسوت پرسپولیس لب های خود را دوخت + عکس
:
امتیاز : 3.7 تعداد رای : 43
برگرفته از خبرورزشی-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 32 11
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف