نمناک سرگرمیگوناگون منوی غذای چندش آور یک رستوران + تصاویر
رستوران ، رستوران انگلیسی
رستورانی واقع در یکی از شهر های انگلیس روشی خاص را برای جذب مشتری بکار گرفته است که در آن فقط با حشرات از مشتریان پذیرایی می شود، این ایده با استقبال بسیاری از مشتریان روبرو شده است.

رستورانی واقع در شهر کاردیف انگلیس در ابتکاری جدید و البته چندش آور،اقدام به طبخ غذاهایش با حشرات کرده است و جالب اینکه دست به چنان ظرافتی در تزیین غذاهایش با حشرات زده است که کسی احساس بدی نکند و حتی برای یک بار هم شده از این غذاها بخورد،این اقدام توجه مشتریانِ این شهر را به شدت جلب کرده است.

این رستوران که "PESTaurant" نامیده شده، در شهر کاردیف انگلیس واقع شده است و سوسک، جیرجیرک، مورچه، کرم و حشرات دیگر را به عنوان غذا، به مشتریان خود عرضه می کند.

"هیو تیلور" یکی از مشتریانِ 67 سالۀ این رستوران در خصوص طعم غذاهای آن گفت:من پیش از این مزۀ سوسک را چشیده بودم، اما به خوشمزگی غذای این رستوران نبود.

وی افزود:حشرات خوشمزه اند، بنابراین باید آن ها را خورد، اما مساله این است که چطور پخته و آماده شود.

رستوران چندش آور

در این میان، خبرنگاران، از تشکیل صف طولانی مردم برای ورود به این رستوران ، شگفت زده شدند. پرسنل رستوران نیز از رساندنِ فوری غذا به مشتریان به سبب ازدحام مشتری بازماندند.

یکی از مشتریان در این خصوص گفت:به همراه خواهرانم آمده ام تا طعم کرم را بچشم. اکنون متوجه شدم که طعم خاصی ندارد اما به شدت مغذی است.

رستوران چندش آور

چندی پیش دانشمندان پیش بینی کرده بودند که در آینده، حشرات، در کشورهای توسعه یافته به جایگزینی برای گوشت تبدیل شوند.

رستوران چندش آور

منوی غذای چندش آور یک رستوران + تصاویر

منوی غذای چندش آور یک رستوران + تصاویر
:
امتیاز : 1.6 تعداد رای : 60
برگرفته از فردا نیوز - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 19 41
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف