آزاده نامداری

مهاجرت آزاده نامداری به خارج؟

تاریخ انتشار : 27 اسفند 1393کد مطلب : 12968زمان مطالعه : 1 دقیقه
آزاده نامداری مجری برنامه خانومی که شما باشی در پی شایعات اخیر مهاجرت وی به خارج از کشور نسبت به حواشی جدید پیرامون زندگی خود پاسخ داد.

مدتی است که برخی از رسانه ها شایعاتی را مبنی بر مهاجرت آزاده نامداری به خارج از کشور منتشر کرده اند. اما این مجری و تهیه کننده با واکنش و تکذیب این خبر در اینستاگرام خود توضیحاتی را ارائه کرد.

آزاده نامداری

آزاده نامداری اخیرا در صفحه اینستاگرام خود از لغو پخش مستند خانومی که شما باشی در ایام نوروز از تلویزیون و پخش برنامه در زمان مناسب دیگری خبر داده بود، در واکنش به حاشیه جدید پیرامون زندگی شخصی اش نوشته است:
سلام،،نوشته ای دریکی ازسایتها باعث شد امروز تعداد زیادی از همکاران و دوستانم بویژه اهالی رسانه به من زنگ بزنند، و صحت و سقم مطلب این سایت محترم رو جویا بشن.تاالان ساکت بودم،اما فکر میکنم باید به نکاتی اشاره کنم، من آزاده نامداری هستم،،یازده سال درتلویزیون کار کردم. و با قلبم کار کردم. الان مستندمن پخش نشد، آنتن روتین ندارم. مجری سال تحویل نیستم..اما،اما،،من هرگز به وطنم به تفکرم، به عقایدم،پشت نمی کنم،شاید برای فرصت مطالعاتی دلم بخواد برای مدتی مهاجرت کنم؛ اما هرگز و هرگز این به معنی حضور درشبکه های غیرداخلی نیست. من متعلق به این خاک وبه این قابم..حتی اگه سالها ازش دورباشم...من آزاده نامداری هستم. شاید مدیران محترم منو فراموش کردن اما من با عرق و کلی طرح و ایده و علاقه همچنان سرزنده هستم...و به سرزمینم پشت نمی کنم. هرگز.

مهاجرت آزاده نامداری به خارج؟

4.5115
این مطلب مفید بود ؟10312
برگرفته از افکارنیوز-/ف
وبگردی