نمناک اخبارفرهنگ و هنر آیا محسن چاوشی قصد مهاجرت از ایران را دارد؟!
مهاجرت محسن چاوشی ، مهاجرت محسن چاوشی از ایران
ابوالفضل افشاری مدیر برنامه های محسن چاوشی پستی را در اینستاگرامش درباره مهاجرت منتشر کرد و با واکنش سوال برانگیز محسن چاوشی روبرو شد.
تاریخ انتشار : 21 مرداد 1397

مهاجرت محسن چاوشی از ایران شایعه یا واقعیت

محسن چاوشی خواننده ای که با ترانه های ماندگارش در فیلم سنتوری به شهرت رسید یکی از چهره های پرطرفدار دنیای موسیقی است. خواننده سریال شهرزاد این روزها یکی از خبرسازترین های فضای مجازی است.

محسن چاوشی هفته گذشته با انتشار پستی در اینستاگرامش خبر از یک اتفاق درخصوص انتشار آلبوم جدیدش بدون مجوز داد و شب گذشته تیزری از آلبوم جدیدش را در حالی که هنوز مجوزی دریافت نکرده است منتشر کرد.

این ماجراها و دلخوری محسن چاوشی از عدم صدور مجوز برای آلبوم جدیدش بعد از گذشت 9 ماه و کامنتی که شب گذشته زیر پست ابوالفضل افشاری مدیر برنامه هایش در خصوص مهاجرت منتشر کرد حسابی خبرساز شد.

نظر محسن چاوشی درباره مهاجرت از ایران چیست

ابوالفضل افشاری مدیر برنامه های محسن چاوشی در صفحه اینستاگرامش پستی در خصوص مهاجرت را منتشر کرد.

محسن چاوشی

پست ابوالفضل افشاری مدیر برنامه های محسن چاوشی

محسن چاوشی در کامنت این پست ابوالفضل افشاری متنی را نوشت که برای بسیاری از طرفداران او سوال برانگیز شد.

محسن چاوشی

نظر محسن چاوشی درباره مهاجرت

این نوشته محسن چاوشی صحبت های زیادی در خصوص تمایل او به مهاجرت در فضای مجازی مطرح کرد و موج تازه ای درباره او به راه انداخت.

محسن چاوشی

آلبوم ابراهیم محسن چاوشی

محسن چاوشی 17 مرداد با انتشار این پست در اینستاگرامش درباره مجوز آلبوم ابراهیم صحبت کرد و نوشت :با سلام؛ در ابتدای فعالیتم بعد از شش سال تلاش برای دریافت مجوز و فعالیت به صورت رسمی در چهارچوب معیّن همیشه تلاش کرده ام در اصول و قوانین حالا یا موافق یا بعضا مخالف سلایق شخصی ام جهت احترام قدم بردارم اما حالا...

“من از مفصل این نکته مجملی گفتم”

“تو خود حدیث مفصل بخوان ازین مجمل”

نظر به پیگیری های مکرر تهیه کننده و مدیر اجرایی آلبوم “ابراهیم” تا این لحظه موفق به دریافت مجوزات از وزارت محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی نشدیم. با توجه به وقفه طولانی مدت و احترام به مخاطبینم و جهت دل گرمی این روزهای سخت به اتفاق تهیه کننده تصمیم به انتشار آلبوم در مرداد ماه گرفتیم.

بدیهی است که تا تاریخ 20 مرداد ماه مثل 9 ماه پیش منتظر میمانیم در غیر اینصورت با احترام تقدیم خواهد شد. شایان ذکر است آلبوم دارای کپی رایت بین المللی است و قوانین حق و حقوق مولفین و مصنفین رعایت خواهد شد.

من غریبم و غریب را کاروانسرا لایق است.......

محسن چاوشی

محسن چاوشی و ابوالفضل افشاری

دلخوری محسن چاوشی از عدم صدور مجوز برای آلبوم ابراهیم به ماجرای تمایل او برای مهاجرت از ایران دامن زد و عده زیادی این سوال برایشان پیش آمد که آیا محسن چاوشی قصد مهاجرت از ایران را دارد؟!

مهاجرت محسن چاوشی از ایران ، جنجال تازه فضای مجازی!

آیا محسن چاوشی قصد مهاجرت از ایران را دارد؟!
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 16
منبع : بخش خبری نمناک/ م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 14 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف