نمناک سرگرمیدیدنی ها مهارت باورنکردنی هنرمند ژاپنی در چیدن سکه ها + تصاویر
هنرمند ژاپنی ، سکه
تصاویر شگفت انگیزی که در این بخش میبینید شاهکار هنرمند ژاپنی با روی هم چیدن سکه ها را روایت میکند که بسیار باورنکردنی و حیرت انگیز است.

شاهکار هنرمند ژاپنی با روی هم چیدن سکه

یک هنرمند ژاپنی مهارتی دارد که موجب شگفتی همه شده است . این هنرمند اهل ژاپن با روی هم قرار دادن سکه ها مجسمه هایی میسازد که در نوع خود بی نظیر است .هنر و استعداد این شخص بسیار حیرت انگیز و جالب به چشم می آید چرا که حتی با یک نگاه می توان درک کرد که چقدر کار دشوار و پیچیده ای انجام داده است،این هنرمند ژاپنی با نام مستعار تانو استاد هنر تعادل است. او از حس تعادل قوی خود برای ساخت مجسمه های کوچک و جذاب از سکه هایی که با دقت روی هم قرار داده شده اند استفاده می کند. اگرچه احتمالا همه ما تلاش کرده ایم به این صورت سکه ها را روی هم بچینیم، اما تانو این هنر را به سطحی جدید و باورنکردنی ارتقا داده است.

هنرمند ژاپنی

ساخت مجسمه با چیدن سکه ها روی هم

او بااستفاده از انواع سکه، مجسمه های پیچیده ای با شکل ها و ابعاد متنوعی می سازد. او اغلب ابتدا یک پایه قوی درست می کند و سپس مجسمه های به ظاهر غیرممکنش را می سازد. او سکه ها را روی هم می چیند و لبه های آن ها را روی هم قرار می دهد، بدون اینکه بیفتند یا حتی بلرزند. این یک منظره مسحور کننده است که با دیدنش می خواهید نفس را در سینه حبس کنید.
هنرمند ژاپنی

مهارت دستان هنرمند ژاپنی در چیدن سکه ها

 
هنرمند ژاپنی

 عکس زیبایی از چیدن سکه ها رو هم

هنرمند ژاپنی

 عکس زیبایی از چیدن سکه ها رو هم

هنرمند ژاپنی

 عکس زیبایی از چیدن سکه ها رو هم

مهارت باورنکردنی هنرمند ژاپنی در چیدن سکه ها + تصاویر

مهارت باورنکردنی هنرمند ژاپنی در چیدن سکه ها + تصاویر
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 11
برگرفته از برترینها - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 10 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف