مهتاب کرامتی بازیگر

مهتاب کرامتی بازیگر اصلی رقص روی شیشه + تصاویر

تاریخ انتشار : 9 مرداد 1397کد مطلب : 70377زمان مطالعه : 2 دقیقه
مهتاب کرامتی بازیگر نقش اصلی سریال رقص روی شیشه در شبکه نمایش خانگی به کارگردانی مهدی گلستانه با بازی امیر آقایی و میترا حجار شد.

مهتاب کرامتی بازیگر نمایش خانگی شد

مجموعه رقص روی شیشه بازیگران جدید خود را شناخت . بعد از پیوستن بهرام رادان ، امیر آقایی و میترا حجاز ، مهتاب کرامتی به عنوان بازیگر نقش اصلی این سریال معرفی شد. رقص روی شیشه عنوان مجموعه ای برای شبکه نمایش خانگی به کارگردانی مهدی گلستانه و تهیه کنندگی پیمان جعفری است.

مهتاب کرامتی بازیگر رقص روی شیشه در نمایش خانگی

صفحه رسمی مجموعه رقص روی شیشه با انتشار عکسی از مهتاب کرامتی در اینستاگرام نوشت :مهتاب کرامتی به عنوان نقش اصلی زن مجموعه رقص روی شیشه به کارگردانی مهدی گلستانه انتخاب شد.

مهتاب کرامتی

مهتاب کرامتی بازیگر رقص روی شیشه ساخته مهدی گلستانه

به گزارش مشاور رسانه ای پروژه رقص روی شیشه مهتاب کرامتی باحضور در مجموعه رقص روی شیشه به کارگردانی مهدی گلستانه و تهیه کنندگی پیمان جعفری برای اولین بار ایفای نقش در شبکه خانگی را پذیرفت.

مهتاب کرامتی

مهتاب کرامتی و بهرام رادن بازیگران رقص روی شیشه

مهتاب کرامتی پیش از این دوبار در فیلم های سینمایی آدم کش و عصر یخبندان با بهرام رادان کنار هم قرار گرفتند و این بار نیز هر دو برای نخستین بار با «رقص روی شیشه» به شبکه نمایش خانگی خواهند آمد تا تجربه ای متفاوت را پشت سر بگذارند.

مجموعه رقص روی شیشه

سریال رقص روی شیشه در شبکه نمایش خانگی

مجموعه رقص روی شیشه در 26 قسمت با حضور ستاره های سرشناس سینما براساس طرحی از ابوالفضل کاهانی و به قلم طلا معتضدی تولید میشود.

میترا حجار

میترا حجار بازیگر رقص روی شیشه

میترا حجار که کارنامه درخشانی در سینما دارد و یک بار توانسته سیمرغ بلورین بهترین بازیگری زن را برای حضور در فیلم «متولد ماه مهر» از هجدهمین جشنواره فیلم فجر کسب کند، برای اولین بار با رقص روی شیشه به شبکه نمایش خانگی می آید تا پس از بهرام رادان، دومین بازیگر این مجموعه باشد که اولین حضور خود را در شبکه نمایش خانگی تجربه می کند.

امیر آقایی

امیر آقایی بازیگر رقص روی شیشه

‎عوامل رقص روی شیشه عبارتند از :تهیه کننده:پیمان جعفری، کارگردان:مهدی گلستانه، مجری طرح:مانترا فیلم تابا،سرمایه گذاران:مهرداد امیررضوانی - مهدی گلستانه، مدیر فیلمبرداری:مرتضی غفوری، مدیر صدابرداری:امیر نوبخت، طراح گریم:مهرداد میرکیانی، طراح صحنه و لباس:آنیتا جواهرچی، مدیر تولید:فروغ شاهسوند، مدیر برنامه ریزی و دستیار اول کارگردان:عادل معصومیان، عکاس:حبیب مجیدی، مشاور رسانه ای و مدیر روابط عمومی:میثم محمدی.

مهتاب کرامتی بازیگر نقش اصلی سریال رقص روی شیشه شد +عکس

55
این مطلب مفید بود ؟50
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی