نمناک ورزشفوتبال مهدی رجب زاده در آستانه خداحافظی از فوتبال
مهدی رجب زاده ، خداحافظی مهدی رجب زاده
مهدی رجب زاده که به تازگی گل ذوب آهن در لیگ قهرمانان آسیا برابر العین را به ثمر رساند تصمیم گرفته از فوتبال خداحافظی کند.
تاریخ انتشار : 17 اسفند 1395

مهدی رجب زاده بازیکن ذوب آهن

مهدی رجب زاده بازیکن فوتبال اهل ایران است که هم اکنون عضو باشگاه فوتبال ذوب آهن اصفهان می باشد. به توصیه دوستان و آشنایان مهاجم کهنه کار و موفق تیم فوتبال ذوب آهن، وی در پایان این فصل چهارگوشه مستطیل سبز را خواهد بوسید. از اصفهان خبر می رسد که مهدی رجب زاده بازیکن با تجربه ذوب آهن تصمیم گرفته است در پایان لیگ شانزدهم کفش هایش را آویزان کند.

رجب زاده 38 ساله که به تازگی گل ذوب آهن در لیگ قهرمانان آسیا برابر العین را به ثمر رساند و آن حرکت ارزشمند را با شعار "فاطمه عزت عالم است" را به نمایش گذاشت حالا به توصیه دوستان و آشنایان مورد اعتمادش تصمیم گرفته از فوتبال خداحافظی کند. 

مهدی رجب زاده

رجب زاده در آستانه خداحافظی

 وی یکی از دیرپاترین بازیکنان فوتبال ماست که هرگز به اندازه استعداد و شایستگی هایش به حق خود نرسید اما در رده باشگاهی الحق و الانصاف یکی از برترین های لیگ حرفه ای کشور چه از لحاظ فنی و چه اخلاقی بود.

ظاهرا رجب زاده پس از پایان دوران فوتبالش با کمک مسئولان باشگاه ذوب آهن برای پشت سر گذاشتن دوره مربیگری به یکی از کشورهای اروپایی سفر خواهد کرد.

رجب زاده فوتبال باشگاهی را با فجر سپاسی شیراز شروع کرد. او از سال 1376 تا 1382 عضو تیم بزرگسالان فجر سپاسی بوده است و سپس در سال 1382 به ذوب آهن اصفهان پیوست و با پوشیدن پیراهن شماره 300 از اصلی ترین بازیکنان این تیم بود.

 

مهدی رجب زاده

رجب زاده در آستانه خداحافظی

 رجب زاده با ذوب آهن در لیگ قهرمانان آسیا بازی کرد. حضور موفق مهدی رجب زاده در باشگاه ذوب آهن اصفهان و کسب عنوان آقای گلی در فصل 86–1385 لیگ برتر فوتبال ایران با 17 گل زده، راه او را برای پیوستن به باشگاه الامارات گشود. وی در سال 13911 برای سومین بار به تیم ذوب آهن اصفهان پیوست.

مهدی رجب زاده در آستانه خداحافظی از فوتبال

مهدی رجب زاده در آستانه خداحافظی از فوتبال
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از ساعت 24/ی
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف