نمناک ورزشفوتبال مهدی رحمتی از مدافع استقلال سیلی خورد!
مهدی رحمتی ، حنیف عمران زاده
مهدی رحمتی که روز گذشته به عنوان دروازه بان تیم پیکان در مقابل تیم استقلال قرار گرفت قبل از بازی سیلی از حنیف عمران زاده خورد که دلیلش را می خوانید.

 مهدی رحمتی دورازه بان سابق تیم فوتبال استقلال که این فصل به عنوان دروازه بان تیم پیکان بازی میکند روز یکشنبه قبل از آغاز مسابقه ی استقلال - پیکان خوش و بشی با حنیف عمران زاده داشت که سوژه عکاسان شد.

قبل از این بازی، حنیف عمران زاده و سید مهدی رحمتی دو دوست قدیمی و صمیمی، فارغ از اینکه بازی تیم هایشان از حساسیت و اهمیت بالایی برخوردار است، سمت هم رفتند و به شوخی با یکدیگر پرداختند.

در میان این خوش و بش ها بود که حنیف یک سیلی به صورت رحمتی زد و مثل اینکه در توجیه این کارش هم به رحمتی گفته که کادوی تولدش بوده است!

 مهدی رحمتی

حنیف پس از این سیلی به رحمتی گفته اگر بشود کادوی اصلی اش را در جریان بازی می دهد که ظاهرا منظور وی باز کردن دروازه پیکان بوده است.

گفتنی است عمران زاده که چند روز پیش از سوی رحمتی به جشن تولد وی دعوت شده بود، به دلیل جلسه کادر فنی پیش از بازی با سایپا نتوانسته بود در این مراسم شرکت کند. وی در تماسی از وی عذرخواهی کرده و گفته بود به زودی کادویش را به او تحویل خواهد داد.

مهدی رحمتی از مدافع استقلال سیلی خورد!

مهدی رحمتی از مدافع استقلال سیلی خورد!
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 104
برگرفته از جام نیوز /ن
این مطلب مفید بود ؟ 74 30
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف