نمناک ورزشفوتبال عکس مهدی رحمتی باعث اخراج عمران زاده از استقلال شد!
مهدی رحمتی ، حنیف عمران زاده
شاید این تصور پیش بیاید که این اتفاق به دلیل نمایش ضعیف این مدافع باتجربه در دربی هشتاد و دوم گرفته شده باشد اما ماجرا از یک سو هم به مهدی رحمتی مربوط میشود.
تاریخ انتشار : 5 اردیبهشت 1395
بازدید : 12,914 نفر

عکس مهدی رحمتی باعث اخراج عمران زاده از استقلال شد!

به گفته یک پایگاه خبری موثق و نزدیک به باشگاه استقلال یکی دیگر از مشکلات عمران زاده اختلاف با سید مهدی رحمتی است! این دو درگذشته با هم رابطه ای دوستانه داشتند که در حال حاضر به سردی گراییده است.

روز قبل از دربی عمران زاده عکسی در حال خواب از رحمتی روی صفحه اجتماعی خود منتشر کرد که ناراحتی شدید و اعتراض کاپیتان استقلال را به دنبال داشته و این دو بگو مگویی کرده اند که با وساطت سایر همبازیان قائله موقتا خوابیده است.

آنهایی که در استادیوم پشت دروازه استقلال بودند به این نکته اشاره می کنند که رحمتی دائما با حنیف درگیری لفظی داشت. از قرار معلوم این اختلاف طرفین به تمرین پس از دربی هم می کشد.

حنیف که از نظر روحی شرایط خوبی نداشته با رحمتی بگو مگو می کند و همین نکته عمران زاده را از لیست 18 نفره استقلال برای بازی با فولاد جدا می کند.

مظلومی هم که بعد از بازی شهرآورد انتقادات زیادی را شنیده، حق دارد که بازیکنان بی انگیزه از تیم را حذف کند تا به نوعی از دربی 82 قربانی بگیرد و به این ترتیب حکم اخراج حنیف به دستش می رسد.

گفتنی است بهرام افشارزاده در حالی دوری عمران زاده از استقلال را مصدومیت عنوان می کند که امین نوروزی مسئول گروه پزشکی باشگاه این موضوع را کاملا رد کرده است!

 

 

حنیف عمران زاده  

حنیف عمران زاده و سید مهدی رحمتی در صبح روز قبل از دربی

عکس مهدی رحمتی باعث اخراج عمران زاده از استقلال شد!

عکس مهدی رحمتی باعث اخراج عمران زاده از استقلال شد!
:
امتیاز : 2 تعداد رای : 27
برگرفته از جام نیوز/م.ن
این مطلب مفید بود ؟ 11 16
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف