نمناک اخبارورزشی مهدی رحمتی تکلیف خودش را با استقلال مشخص کرد
مهدی رحمتی ، استقلال
مهدی رحمتی کاپیتان استقلال برخلاف تصمیمات گذشته خود این بار قصد دارد علیرغم شکر آب شدن رابطه اش با سرمربی، در تیم بماند و تمرین کند.
تاریخ انتشار : 11 دی 1395

مهدی رحمتی تکلیف خودش را مشخص کرد

سید مهدی رحمتی در تمرین استقلال تهران حاضر شد تا نشان دهد فعلا هیچ قصدی برای قهر و خروج از این تیم ندارد. کاپیتانی که در هفته گذشته بارها و بارها به دلیل بگو مگویش با علیرضا منصوریان و نیمکت نشینی در بازی با سپاهان اصفهان مورد نقد قرار گرفت.

مهدی رحمتی در میان تشویق هواداران و لیدرهای استقلال تهران تمریناتش را با رقیب خود سید حسین حسینی شروع کرد تا رضایت هواداران را ماندن در استقلال تهران کسب کند.

رحمتی که ابراز احساسات تماشاچیان در تمرین را پاسخ داد، بسیار شاداب به نظر می رسید و بی هیچ مشکلی تمرین کرد تا حداقل در ظاهر نشان دهد می خواهد بماند.

این در حالی است که رحمتی معمولا در اتفاقات مشابه، رفتن را به ماندن ترجیح می داد. اما این بار تصمیم به ماندن گرفته است تا مبارزه کند.

مهدی رحمتی

حضور مهدی رحمتی در تمرینات استقلال

نکته جالب توجه تمرین اول استقلال پس از پایان نیم فصل جلسه منصوریان و رحمتی با یکدیگر بود. این دو در روزهای اخیر آنقدر تشکیل جلسه داده اند که دامنه این جلسات به فرودگاه هم کشیده شده است!

از موضوع این جلسه سرپایی بی خبریم اما خوب می دانیم رحمتی بر خلاف موج شایعات چند روز اخیر در استقلال ماندنی است!

مهدی رحمتی تکلیف خودش را با استقلال مشخص کرد

مهدی رحمتی تکلیف خودش را با استقلال مشخص کرد
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 7
برگرفته از جام نیوز-/ ر
این مطلب مفید بود ؟ 6 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف