نمناک ورزشفوتبال اعتراض پرپسولیسی ها به حضور مهدی رحمتی در نظرسنجی 90
نظرسنجی 90 ، انتقاد از نظرسنجی 90
حضور مهدی رحمتی در نظرسنجی برنامه 90 برای انتخاب بهترین بازیکن لیگ باعث شد اعتراض و انتقاد پرسپولیسی ها بلند شود.

نظرسنجی 90 صدای پرسپولیسی ها را درآورد

نظرسنجی برنامه این هفته 90 به انتخاب بهترین بازیکن لیگ تا پایان هفته دهم اختصاص داشت و پنج گزینه برای نظرسنجی انتخاب شدند.

سوال پیامکی برنامه نود مربوط به بهترین بازیکن 10 هفته گذشته لیگ برتر بود و مخاطبان برنامه می بایست از میان بازیکنانی چون ، ساسان انصاری ، محمدایران پوریان،جلال حسینی ، مهدی رحمتی و مهدی ترابی یکی را انتخاب می کردند.

ساسان انصاری (فولاد خوزستان)، سید جلال حسینی (پرسپولیس)، محمد ایرانپوریان (تراکتورسازی)، مهدی ترابی (سایپا) و سید مهدی رحمتی (استقلال) گزینه های انتخاب شده برای نظرسنجی بودند که البته انتخاب رحمتی با انتقادهایی همراه شد.

چرا مهدی رحمتی در نظرسنجی 90 حضور داشت؟

فردوسی پور اعلام کرد که انتخاب ها بر اساس نمرات و بر حسب پست بازی بوده حال آنکه رحمتی از نظر امتیازی در رده دوازدهم بهترین های لیگ قرار داشته و اگر ملاک، پست بازی باشد نیز وحید طالب لو گلر فولاد امتیاز بیشتری از رحمتی کسب کرده است.

پرسپولیسی ها با اعلام اینکه فردوسی پور قصد داشته استقلال را هم در نظرسنجی اش صاحب نماینده کند تا به خاطر رقابت سرخابی ها آراء بیشتری برای نظرسنجی اش جلب کند، به انتقاد از این انتخاب پرداختند.

گفتنی است پس از سه ساعت و 25 دقیقه پخش برنامه 90، با شرکت یک میلیون و 568 هزار نفر، حسینی با 54.3 درصد آرا عنوان بهترین بازیکن 10 هفته اول لیگ را کسب کرد و پس از او رحمتی با 26.6 درصد دوم شد و انصاری با 10.2 درصد آرا در رده سوم قرار گرفت.

 

نظرسنجی 90

حضور مهدی رحمتی در نظرسنجی 90

 

نظرسنجی 90

جلال حسینی بهترین بازیکن 10 هفته اول لیگ

اعتراض پرپسولیسی ها به حضور مهدی رحمتی در نظرسنجی 90

اعتراض پرپسولیسی ها به حضور مهدی رحمتی در نظرسنجی 90
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 11
برگرفته از جام نیوز -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 9 2
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف