نمناک ورزشگوناگون مهدی رحمتی از امیرحسین صادقی شکایت کرد
مهدی رحمتی ، امیرحسین صادقی
مهدی رحمتی کاپیتان تیم استقلال از امیرحسین صادقی به خاطر کنایه هایش به او در برنامه اینترنتی شکایت کرد.
تاریخ انتشار : 24 مرداد 1396

شکایت مهدی رحمتی از امیرحسین صادقی

ماجرای حضور امیرحسین صادقی در کمیته اخلاق به خاطر شکایتی است که مهدی رحمتی از او کرده است. صادقی چندی پیش در گفتگویی ویدویی اتهام هایی به مهدی رحمتی زد که کاپیتان استقلال برای اعاده حیثیت از او به کمیته اخلاق شکایت کرد.

امیرحسین صادقی که روز گذشته برای ارائه توضیحاتی راجع به درگیری اش با فرزاد حاتمی راهی کمیته اخلاق شده بود با اتفاق جالبی مواجه شد و متوجه شد یک مورد شکایت دیگر هم از صورت گرفته است.

مهدی رحمتی

کنایه های امیرحسین صادقی به مهدی رحمتی

جستجوی امیرحسین صادقی او را به شاکی رساند که نامش برایش جالب توجه و عجیب بود؛ مهدی رحمتی، کاپیتان تیم استقلال به دلیل اظهارات این بازیکن در یک برنامه اینترنتی که به طور غیر مستقیم به او کنایه هایی وارد کرده بود از بازیکن تیم پیکان و همبازی سابق خود شکایت کرد و البته مستندات خود را نیز ضمیمه این شکایت کرده بود.

صادقی که جدایی اش از استقلال در لیگ پانزدهم را مربوط به بازگشت مهدی رحمتی از پیکان می داند، در این رابطه صحبت هایی کنایه آمیز صورت داده بود که اکنون برایش دردسرساز شده و باعث شکایت کاپیتان فعلی استقلال از او شده است.

مهدی رحمتی از امیرحسین صادقی شکایت کرد

مهدی رحمتی از امیرحسین صادقی شکایت کرد
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 7
برگرفته از ایلنا -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 6 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف