نمناک ورزشفوتبال آشتی کنان مهدی رحمتی و مظلومی در ختم پورحیدری
مهدی رحمتی ، پرویز مظلومی
مهدی رحمتی و پرویز مظلومی در مراسم ختم شب سوم منصور پور حیدری با پادرمیانی علی پورحیدری آشتی کردند.
تاریخ انتشار : 19 آبان 1395

رحمتی و مظلومی آشتی کردند

مهدی رحمتی و پرویز مظلومی امروز در مراسم ترحیم منصور پورحیدری با یکدیگر روبرو شدند. این دو نفر با وساطت علی پورحیدری پسر مرحوم منصور پورحیدری با یکدیگر آشتی کردند.

مراسم ختم شب سوم اسطوره باشگاه استقلال را به نوعی می توان روز آشتی کنان بزرگ نامگذاری کرد.

مهدی رحمتی فصل گذشته با تصمیم پرویز مظلومی بعد از یک فصل دوری به استقلال آمد و در تمام طول فصل سرمربی با تجربه آبی ها از عملکرد وی تعریف می کرد تا کار به پایان فصل کشیده شد. بعد از پایان فصل گذشته و شکست استقلال برابر ذوب آهن در فینال جام حذفی مظلومی مدعی شد که یکی از بازیکنان بزرگتر تیم قصد داشت بعد از دربی فرهاد مجیدی را سرمربی استقلال کند، هرچند مظلومی در صحبت هایش اشاره مستقیم به فرد خاصی نکرد اما از حرف های او پیدا بود که روی صحبت هایش با مهدی رحمتی است. حتی ماجرای اختلاف این 2 تا جایی پیش رفت که گفته می شد مظلومی در گفتگوهایی خصوصی عنوان کرده است رحمتی از قصد هیچ کدام از ضربات پنالتی بازی فینال جام حذفی را مهار نکرده است تا او اخراج شود.

حالا بعد از گذشت حدود 5 ماه از اتفاق های فصل گذشته امروز در مراسم ختم منصور پورحیدری این 2 همدیگر را دیدند و حداقل در ظاهر برخورد بسیار گرمی با هم داشتند هرچند که شاید ته دل آنها با هم صاف نباشد. البته در این آشتی کنان علی پورحیدری نقش اساسی داشت.


مهدی رحمتی

 رحمتی و مظلومی در مراسم ختم پورحیدری

 
از نکات جالب این که در عکسی که از لحظه آشتی کنان رحمتی و مظلومی ثبت شده است، علیرضا منصوریان از بالا شاهد این اتفاق ویژه برای باشگاه استقلال است.

آشتی کنان مهدی رحمتی و مظلومی در ختم پورحیدری

آشتی کنان مهدی رحمتی و مظلومی در ختم پورحیدری
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 4
برگرفته از ورزش سه -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 3 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف