نمناک ورزشفوتبال کبودی زیر چشم مهدی رحمتی در نزاع خیابانی!
مهدی رحمتی ، نزاع خیابانی
مهدی رحمتی کاپیتان تیم استقلال که در بازی مقابل پارس جنوبی روی نیمکت بود به دلیل کمبودی زیر چشمش سوژه رسانه ها شد.
تاریخ انتشار : 26 شهریور 1396

نزاع خیابانی مهدی رحمتی با 3 مزاحم

دلیل کبودی زیر چشم دروازه بان استقلال مشخص شد. مهدی رحمتی در همان دقیقه اول بازی با پارس جم، سوژه عکاسان حاضر در استادیوم تختی شد چرا که با کلاهی بر سر و البته زیرچشم کبود روی نیمکت استقلال نشسته بود و البته با چهره ای گرفته بازی تیمش را تماشا می کرد.هرچند رحمتی در پایان بازی به عکاسان توضیح داد که دلیل کبودی چشمش توپی بود که در تمرین به صورت او برخورد کرد ولی ظاهرا دلیل این موضوع چیز دیگری بوده است.

به گفته یک منبع خبری مهدی رحمتی روز پنجشنبه و پیش از تمرین استقلال به بیمارستان رفته بود تا از پدرش که در بستر بیماری است ملاقات کند. او زمانی که قصد ترک بیمارستان را داشت با 3 فرد مزاحم وارد نزاع شد و در نهایت اینصورت کبود یادگاری همان دعواست. 

مهدی رحمتی

کبودی زیر چشم کاپیتان استقلال


رحمتی به دلیل آسیب بدنی و البته ناراحتی روحی شدید بابت بیماری پدرش از منصوریان خواست که در بازی با پارس جم در ترکیب استقلال به میدان نرود. حسینی در بازی شب گذشته برابر پارس جم جانشین مهدی رحمتی شد و در غیاب کاپیتان استقلال که این روزها شرایط عجیبی را تجربه می کند نمایش قابل قبولی هم داشت اما دو گل خورد.

 

مهدی رحمتی

کبودی زیر چشم کاپیتان استقلال

کتک کاری و نزاع مهدی رحمتی دروازه بان استقلال

کبودی زیر چشم مهدی رحمتی در نزاع خیابانی!
:
امتیاز : 3 تعداد رای : 5
برگرفته از خبر ورزشی/ی
این مطلب مفید بود ؟ 3 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف